• מאת henin

עבודה במכירות בארה"ב

העבודה הפופולארית ביותר בקרב ישראלים שיוצאים לעבודה בארה"ב היא מכירות בעגלות. מדובר בעבודת מכירות לכל דבר ועבור צעירים רבים היא יכולה להשמע מרתיעה. יחד עם זאת היא משולבת בדרך כלל בסביבה חברתית כיפית של ישראלים אחרים עם הוואי משותף ובעיקר בפוטנציאל רווח גבוה במיוחד. כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה האם לבחור בעבודה בארה"ב בתחום המכירות בעגלות, אספנו עבורכם כמה טיפים ודרישות של העבודה:

לבחור את המעסיק הנכון
לפני שאתם בוחרים לעבוד בארה"ב בעגלות – ודאו שאתם בוחרים מעסיק טוב, אחד שידאג לזכויות שלכם, שיעניק לכם תנאי מחייה טובים ועמלות ראויות על המכירות שלכם. לא בעיה לגלות ברשת על מעסיקים לא הוגנים שלא כדאי לעבוד אצלם – מי שכבר עבד אצלם ונכבה ישמח להזהיר אתכם. על מעסיקים טובים תמצאו הרבה עובדים לשעבר שידעו לספר עליהם דברים טובים ולהמליץ.

למכור טוב
לא כל אחד ניחן בכושר שכנוע משמעותי, אבל חלק גדול מעשרות אלפי הישראלים שכבר עבדו בעבודה בארה"ב הצליחו להרוויח יפה ורובן לא נולדו אנשי מכירות. המעסיקים שלכם עבודה בארה"ב יעבירו אתכם הכשרות קצרות שיעזרו לכם לפתח את איש המכירות שבכם ולהתאים את המכירה לקהל האמריקאי. אחרי כמה ימים של השתפשפות, תתרגלו לתסריטי המכירה שכבר יתגלגלו לכם מהלשון ויביאו לכם הכנסה נאה.

מוכנות לעבודה מאומצת
העבודה בארה"ב, בעיקר במכירות בעגלות דורשת מכם מוכנות לעבודה קשה מכל הבחינות: לרוב העבודה היא על הרגליים או דורשת התרוצצויות ולפעמים סחיבה של הציוד שאתם מוכרים ונמשכת בדרך כלל שמונה שעות רצופות לפחות ובימי השיא של העונה (תקופות הסיילים הגדולים בארה"ב) הרבה יותר מזה – אלה הימים שבהם עושים כסף טוב ומי שרוצה להרוויח צריך להיות מוכן לעבוד קשה מאוד.

עקשנות וסבלנות
לא כל התחלות עבודה בארה"ב הן קלות – לפעמים ידרשו לכם כמה ימים טובים לפני שתקלטו איך מוכרים לאמריקאים, לפעמים תפלו על תקופות 'מתות' בהם קשה במיוחד לעשות הכנסות וגם הלחץ של המעסיקים שלכם למכור יכול להעיק – אבל כל אלה יכולים להשתלם ובגדול למי שלא נשבר בקלות ויש לו סבלנות לתקופה של כמה חודשים לפחות ונחוש להוציא את המיטב מעבודה בארה"ב.

מאת: אינטר-דב שיווק באינטרנט


הוספת מאמר