עדות מומחה

  • מאת seoisrael

להבין מי השותפים שלך בעזרת משרד חקירות

מאז ומתמיד, במערכות יחסים בין בני האדם, מתלוַוה לעיתים תחושה של חשדנות ואי אמון. תחושת אי הודאות ותחושת הנבגדות עלולה במקרים רבים להוביל לכך שמערכות יחסים  ושותפויות עסקיות יקרסו. משרד חקירות טוב יכול לעזור להחזיר לכם את האמון, ולהסיר מעליכם את עננת הספק.


מהם התחומים בהם ניתן להיעזר בשירותיו של משרד חקירות?


משרדי החקירות פועלים כיום בכל תחום מתחומי חיינו. בכל משרד מקצועי ומהימן ישנם מספר חוקרים פרטיים, שכל אחד מהם מתמחה בעיקר בנושא מסוים:


חקירות פרטיותחקירות כלכליותחקירות ביטוחחקירות פליליותחקירות הונאהחקירות איתור נעדריםאיתור יורשים למימוש צוואות


מהו בעצם חוקר פרטי?


חוקר פרטי הוא אדם הנושא רישיון באישורו של משרד המשפטים ומורשה לעסוק בביצוע חקירות מטעמו. חקירות פרטיות נועדו לאיסוף מידע, במטרה לשמש בבוא הזמן את עורכי הדין במרבית המקרים, כראיות קבילות בבתי המשפט.


מתי כדאי לפנות לשירותיו של משרד חקירות?


החיים, לצערנו, מזמנים לנו מצבים מסוימים ולא נעימים המותירים אותנו חסרי אונים וחסרי יכולת לפעול מול המתרחש לנגד עינינו או בראשנו. חוסר אמון והתחושה של חוסר נאמנות יכולה להתרחש גם בשותפות עסקית וגם בתחום הרומנטי.


משרד חקירות יוכל לאשש את החשדות, אך באותה מידה הוא גם יוכל להפריכן, כך שבכל מקרה תוכלו לצאת נשכרים. זכרו זאת היטב: חוסר הוודאות הוא האויב שיוכל להרוס לכם כל מערכת יחסים, בין אם היא עסקית ובין אם היא אישית.


אילו אמצעים עומדים לרשותו של החוקר הפרטי?


האמצעים העומדים לרשות בלש פרטי הם רבים, אך בכל מקרה מתבצעים בהתאם למה שהחוק מאפשר. ביצוע המעקבים מתאפשר בעזרת שימוש באמצעים שונים כמו: צילום, האזנה, איסוף מידע באמצעות המחשב הפרטי של החשוד ומעקב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומתוחכמת שמציע המכשיר הנייד.


הפרופיל המתאים לדרישות של משרד חקירות


חוקרים פרטיים חייבים להיות בעלי תכונות ויכולות מסוימות שיסייעו להם במילוי תפקידם. חוקר פרטי מתאפיין ביכולת יצירתית, מהירה ומגוונת וביכולת תפקוד תחת לחץ. הוא חייב להיות מיומן, מקצועי, סובלני אך אסרטיבי, בעל כושר ביטוי ויכולת ליצירת תקשורת טובה.


חוקרים רבים הפורשים מתפקידם בזרועות הביטחון נחשבים למוכשרים מאוד ומתאימים לדרישות של משרד חקירות. היכולת שלהם בחקירת חשודים היא כתוצאה מהידע והניסיון אותם רכשו לאורך השנים בהן מילאו את תפקידם.


איך נדע לבחור משרד טוב?


משרד חקירות חייב להיות בראש ובראשונה בעל רישיון מטעם משרד המשפטים. משרד טוב הוא כזה ששמו הטוב הולך לפניו, לאחר שבנה לעצמו מוניטין במשך שנים רבות של ניסיון. בנוסף, אתם חייבים לבדוק שלמשרד החקירות ולחוקרים מטעמו יש את ההתמחות והידע הספציפיים בנושא אותו אתם מבקשים לחקור.


ואיפה נחפש אחר אחד כזה? היום ניתן לבצע את החיפוש אחר משרד חקירות בין כותלי הבית שלכם, בפרטיות ובדיסקרטיות מלאה – מדרך המחשב הפרטי. היכולת הזו, שמתאפשרת באמצעות מנועי החיפוש המתקדמים, הופכת את כל ההתעסקות הזו לקלה הרבה יותר, נגישה ומהירה - מבלי שתצטרכו לצאת מהבית.


לפני קבלת ההחלטה על משרד חקירות זה או אחר, רצוי לערוך סקר שוק, לבדוק ולהשוות בין משרדי החקירות השונים ואף להתייעץ על כך עם עורך דין. לעורכי הדין היכרות רבה עם עולם החקירות. הם בוודאי יודעים מי מתאים לתפקיד ומי לא.


משרד חקירות "פתרונות" מומחה בתחומים של מעקבים , מודיעין עסקי וגם איתור אנשים. במידה ואתם זקוקים לחוקר פרטי פנו אלינו .


הוספת מאמר