מחשוב עסקי

  • מאת promprom

קניה של מחשב נייד באינטרנט

מחשבים ניידים זה עסק עדין, מכל מיני בחינות. המחיר של מחשב נייד אינו יקר עוד כפי שהיה בעבר – הוא אפילו משתווה ואף זול יותר במקרים מסוימים מאשר מחשב נייח, כשהיתרונות לצידו. מצד שני, רכיבי מחשב נייד זעירים יותר ומחוברים אחד לשני בדרך שונה מזו שבמחשב נייד, משום הצמצום שבגודלו של המחשב, ואלו נוטים להתקלקל יותר מהר מסיבות שונות שקשורות להרגלי שימוש במחשב ולשחיקה של חומרים, וכולנו יודעים שתיקון במעבדת מחשבים ניידים הוא יקר יותר מאשר תיקון מחשב נייח. לכן רצוי לבחור במחשב שבו הסיכויים לקלקול מהקטנים ביותר, ושיש לו פוטנציאל לשאת תוכניות הפעלה חדשות למשל מבלי לקרוס.

למה לא לקנות חתול בשק?

אף אחד לא אוהב לקנות "חתול בשק". אדריכל למשל שאין לו ידע רב במחשבים לא ישמח לגלות כי רכש מחשב שיקרוס ברגע האמת תוך הפעלה של מספר תוכנות "כבדות" איתן הוא עובד, זהו הכלי שעימו הוא עובד, ועל כן חשוב לבדוק אחד לאחד שאתם מקבלים את מה שבעצם רציתם ואמור להתאים למפרט הטכני שהוצע לכם. קנייה של מחשב נייד באינטרנט לצורך לימודים חייבת להיות מאוד מחושבת, משום שמעבר למחשב נייד זול, יש פרמטרים שונים שיכולים לשנות את חווית השימוש, כמו גודל המסך (רצוי לבדוק מראש מהו הגודל של המסך שבחרתם, משום שזה מסכם את גודלו של המחשב, רזולוציה, מהירות מעבד, כניסות USB ועוד.

איך לעשות קנייה של מחשב נייד באינטרנט?

את הקניות של המחשב הנייד אין לעשות אלא לאחר השוואת מחירים. שימו לב למפרט הטכני תוך השוואת המחירים, ורצוי שלא להתפתות למבצעים של מחשבים ניידים שאין לכם שימוש בנתונים שלהם. בדקו את זמן הסוללה, את ההמלצות מפי אחרים ועוד.


הוספת מאמר