• מאת yo_ro

סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר?

הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב. בדרך זו אנו תורמים את תרומתנו לכדור הארץ ומכניסים מהפיכה ירוקה במשרד שלנו.
כדי לקבל פרספקטיבה רחבה לגבי עלויות הפרויקט שלך, חשוב שתאסוף מספר הצעת מחיר. בין אם אתה זקוק לאחד מתחומי ניהול המסמכים, שירותי סריקת מסמכים, סריקת מפות, סריקת שרטוטים, סריקת ספרים, סריקת תמונות, סריקת רישיונות נהיגה, סריקת תעודות זהות, סריקת כרטיסי ברכה, סריקת ציורי ילדים ועוד, תמיד חשוב לאסוף לפחות 3 הצעות מחיר.

חפש באינטרנט ספקים בתחום ניהול המסמכים, סריקת מסמכים וארכיון דיגיטלי, כדי שתוכל לבצע הסבה של ניהול המסמכים בארגון לשיטת ניהול משרד ללא נייר.
באמצעות יצירת ארכיון דיגיטלי אתה תורם את תרומתך לאיכות הסביבה ומכניס קצת "ירוקת" לארגון. הארגון שלך מבצע הסבה של מסמכי נייר לקבצים ברי חיפוש ועריכה.

כל קובץ דיגיטלי שקול למסמך (או לקבוצת מסמכים סרוקים, בהתאם להגדרה), אלא שאינך חייב להדפיס אותו. חשוב על החיסכון העצום בהדפסת מסמכים רבים כל כך.
אתה חוסך בעלויות נייר, עלויות מתכלים (דיו, טונר למדפסת), בלאי למדפסת או למכונת הצילום, מקום אכסון בקלסרים ועוד. אז חסכת כסף ותרמת לאיכות הסביבה. שתי ציפורים במכה...

הסבת הארגון שלך לארגון ירוק באמצעות מעבר לשיטת הארכיון הדיגיטלי (ארכיון אלקטרוני) מייעל את זרימת העבודה בארגון. סריקת מסמכים חוסכת כסף לארגון, אך היא חוסכת גם נייר. סריקה דיגיטלית של מסמכים וקטלוגם במערכת ניהול מסמכים חכמה משמרת את המסמכים באמצעים דיגיטליים (קבצים, גיבויים וכו') ומאפשרת לארגון להפסיק לשים את יהבו על הקלסר, כאל כספת בטוחה.

אם מחר תפרוץ שריפה ומסמכי הנייר של הארגון יעלו באש, לא יהיה לארגון גיבוי למסמכים אלה. הדרך הטובה ביותר לבצע גיבוי דיגיטלי למסמכי מקור היא באמצעות סריקה וגיבוי במספר אמצעים.

דוקיומנטס הוא אתר שער ותיק בנושא ניהול במסמכים והידע (האתר קיים משנת 2005) המנוהל על ידי בעל ניסיון רב בתחום ניהול המסמכים, האתר מאפשר לארגון שלך להסתייע באפשרות בקשה להצעת מחיר לקבלת פתרון מלא.

אתה יכול לבקש הצעת מחיר ל: תוכנה לניהול מסמכים (ליצירת ארכיון דיגיטלי), תוכנה לסריקת מסמכים, תוכנת OCR עברית (להמרת קובץ סרוק לקובץ וורד), תוכנות לסריקת ברקוד, שירותי סריקת מסמכים, סריקת מפות, סריקת שרטוטים, סריקת ספרים, סריקת תמונות, סריקת רישיונות נהיגה, סריקת תעודות זהות, סריקת כרטיסי ברכה, סריקת ציורי ילדים, פתרונות חתימה דיגיטלית (חתימה אלקטרונית), סורקי מסמכים ועוד.
הכותב הוא מנהל האתרים:
דוקיומנטס (Documents) – ניהול מסמכים, סריקת מסמכים, שירותי סריקה, ארכיון דיגיטלי. http://www.documents.co.il
סקאנבוק (Scanbook) - סריקת ספרים, סריקת שרטוטים ומפות, מכירת סורקי מסמכים מקצועיים לסריקת ארכיון. http://scanbook.co.il
Pdf To Word - המרת קבצים מפורמט PDF לפורמט וורד (WORD), יצירת ספרים דיגיטליים. http://www.pdftoword.co.il
Rent A Scanner - השכרת סורקי ארכיון מקצועיים, שיווק סורקים מקצועיים מהירים. http://www.rentascanner.co.il


הוספת מאמר