• מאת yo_ro

סריקת מסמכים + ארכיון דיגיטלי = הגיבוי האופטימלי למסמכים בארגון

אם אתה זקוק למערכת ארכיון דיגיטלי איכותית וחכמה מהסוג הטוב ביותר בשוק, עם תמיכה מלאה בעברית. הפתרון הוא בבדיקה של מערכת מקצועית, ותיקה ואיכותית.
אם יש צורך, מערכת הארכיון הדיגיטלי ניתנת להתאמה לפי דרישתך. אם יש צורך בהתאמות מיוחדות, ניתן לפתח את הפתרון המתאים לצרכים שלך בדיוק.

דוקיומנטס – אתר השער לניהול מסמכים מאפשר לך לקבל הצעת מחיר לתוכנת ארכיון דיגיטלי ידידותית למשתמש המסוגלת להתממשק למגוון מסדי נתונים וממשקים שונים (כולל יכולת התממשקות אינטרנטית וללא התקנה מקומית), בדרך זו אתה יכול לגשת למסמכי הארגון מכל מקום באמצעות האינטרנט.

במקביל, חשוב לבצע הליך של סריקת מסמכים שיאפשר לך לשמור את מסמכי הארגון כקבצים דיגיטליים במערכת המחשוב בארגון. סריקת מסמכים תאפשר לך חסכון וייעול התנהלות הארגון. סריקת מסמכים תיקח את הארגון שני צעדים קדימה ותאפשר לארגון לעבוד במהירות רבה יותר.

שירותי סריקה באתר הלקוח (בבית הלקוח) יאפשרו לך לשמר את אלפי מסמכי הנייר שהארגון שלך צבר עד כה. שירותי סריקה בבית הלקוח, מלבד העובדה שהם חוסכים את הצורך בשינוע המסמכים והקלסרים אל לשכת הסריקה, עושים לך את החיים קלים ומוודאים שמסמכים שלך לא ייחשפו לעיניים לא רצויות מחוץ לארגון.
סריקת מסמכים – תגיד גוד ביי לבלאי

תאפשר לכל משתמש בארגון שקיבל הרשאה למצוא את המסמך הרצוי לו בלחיצת כפתור. סריקת מסמכים גם נותנת פתרון לבעיית הבלאי, ההתקמטות, דהיית הצבע והצהבת המסמך. לדוגמה: אתה רוצה לסרוק קבלות של שירותי תדלוק. קבלות אלה ניתנות על נייר כימי שהדיו עליו דוהה תוך חודשים ספורים. מה עושים? סורקים את הקבלות ויש תיעוד קביל.

סריקת מסמכים – תגיד שלום לניירות...

מייתרת את הצורך בארכיון של מסמכי נייר התופסים שטח אחסון יקר. סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי (את מסמכי המקור ניתן לאכסן בבית גניזה או לבער) חוסכת זמן באיתור ושליפת המסמכים הרצויים. כאשר רוצים להעביר מסמכים לגורמים אחרים, ניתן לעשות זאת בקליק. אם רוצים לצרף מסמל סרוק (לדוגמה תעודת משלוח חתומה) לחשבונית ללקוח, ניתן לעשות זאת בקלות מתוך המערכת הממוחשבת.

סריקת מסמכים – היכן כדאי?

· כדאי רק בחברה אמינה, ותיקה ומקצועית. חברה שמתאימה את השרות שלה לצרכים שלך. אם תרצה שהמסמכים ייסרקו במשרדים שלך בכל נקודה בארץ (ואפילו סריקה בו זמנית במספר מקומות / סניפים), כך יהיה. תרצה לבצע את הסריקה בלשכת הסריקה שלה, כך יהיה.
· חברה שמתאימה עצמה לצרכים שלך. חברה שמבצעת בקרת איכות לתהליך הסריקה כך שלא ייוצר מצב שמסמכים עברו בסורק ולא נסרקו.
· חברה המסוגלת לבצע ספרור והטבעת נתונים לכל מסמך שנסרק.
· חברה בעלת יכולת לתת פתרונות חתימה אלקטרונית (חתימה דיגיטלית). חברה עם תוכנה לסריקת מסמכים פרי פיתוח עצמאי. תוכנה שמאפשרת בניית אינדקס מסמכים לפי דרישה.
· חברה עם פתרונות OCR עברי לצורך המרת הקבצים הסרוקים למסמכי וורד ברי עריכה וחיפוש, חברה עם יכולת לתת פתרון לסריקת מבחנים וניהול התוצאות.

חשוב שתוודא בשלב הצעת המחיר שהחברה שתפנה אליך תהיה בעלת יכולות מרובות בתחום ניהול מסמכים וידע. חשוב שתבקש המלצות, רשימת לקוחות ודוגמאות לפרויקטים שהיא ביצעה.

הכותב הוא מנהל האתרים:
דוקיומנטס (Documents) – ניהול מסמכים, סריקת מסמכים, שירותי סריקה, ארכיון דיגיטלי. http://www.documents.co.il
סקאנבוק (Scanbook) - סריקת ספרים, סריקת שרטוטים ומפות, מכירת סורקי מסמכים מקצועיים לסריקת ארכיון. http://scanbook.co.il
Pdf To Word - המרת קבצים מפורמט PDF לפורמט וורד (WORD), יצירת ספרים דיגיטליים. http://www.pdftoword.co.il
Rent A Scanner - השכרת סורקי ארכיון מקצועיים, שיווק סורקים מקצועיים מהירים. http://www.rentascanner.co.il


הוספת מאמר