• מאת קובי_שפיבק

גוגל משדרגת את אנדרואיד מרקט

גוגל משדרגת את אנדרואיד מרקט, חנות האפליקציות שלה למכשירים ניידים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד, כך הודיעה השבוע החברה בפוסט שהעלתה לבלוג הרשמי שלה. החנות המשודרגת מציעה ממשק חדש לגמרי המתבסס שימוש באריחים, בדומה למה שמציעה כיום Windows Phone, מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. 


הממשק החדש ידידותי יותר למשתמש ומקל על משימת הניווט בין אלפי האפליקציות השונות הזמינות בחנות. ניתן למצוא בו כמה אפשרויות שלא היו זמינות עד כה בממשק הישן של אנדרואיד מרקט. למשל, קטגוריה שלמה לאפליקציות נבחרות שמומלצות על ידי העורכים של אנדרואיד מרקט. 


אפשרות חדשה ומעניינת נוספת שמציעה אנדרואיד מרקט, וזמינה בשלב זה בארצות הברית בלבד, היא רכישת סרטים וספרים. החנות מציעה אלפי סרטים וספרים לצפייה באופן מקוון ומיידי. חלק מהסרטים זמינים במחיר של 2 דולרים בלבד. היתרון ברכישה דרך אנדרואיד מרקט הוא שניתן לצפות בסרט או הספר שנרכש דרך כל מכשיר שממנו ניתן להיכנס לחשבון של המשתמש בגוגל, כולל הטלפון הנייד, מחשב הלוח והמחשב האישי. כמו כן, ניתן להוריד את הספרים והסרטים למכשיר גם לצפייה בלתי מקוונת. 


החנות המשודרגת של אנדרואיד תהיה זמינה בהדרגה במהלך השבוע הקרוב למשתמשים באנדרואיד מגרסה 2.2 ומעלה. אין צורך לעשות דבר כדי לעבור לגרסה המשודרגת, כל התהליך יתבצע אוטומטית. 


לרגל חגיגת 20 שנה לפעילות פיסיאון, קובי מציע שורה של טיפים בדוקים ועובדים ליהנות מיותר זמן פנוי www.techmap.co.il/time


לטיפים וקיצורי דרך מעניינים בתחום המחשוב


www.pcon.co.il/v5/pcontip.asp


למידע נוסף על קובי שפיבק Bsc., MBA - העורך הראשי של pCon


בפייסבוק - www.facebook.com/pcon1 


הוספת מאמר