• מאת קובי_שפיבק

Galaxy S II בארץ - המחיר מופקע

ה-Galaxy S II, מכשיר הדגל החדש של סמסונג, מגיע סוף סוף לארץ. המכשיר, אשר נחשב כיום ליורש של ה-Galaxy S I, אשר נמכר כבר בעשרות מיליוני יחידות ברחבי העולם, הושק בסוף השבוע האחרון באופן רשמי אצל שתיים משלושת ספקיות הסלולאר הישראליות - סלקום ופלאפון. מחר צפויה להשיק אותו גם פרטנר. 


ה-Galaxy S 2 הוא בין המתחרים הבולטים ביותר כיום לאייפון של אפל. המכשיר מציע מפרט עשיר ומרשים במיוחד. זה כולל, בין השאר, מסך מגע בגודל 4.3 אינטש הבנוי בטכנולוגיית AMOLED Plus, החסכונית באנרגיה, מעבד כפול ליבה בעל קצב שעון של 1.2GHz, זיכרון RAM בנפח 1GB, מצלמה דיגיטלית בעלת רזולוציה של 8 מגה פיקסל ועם פלאש מובנה, וזיכרון פנימי בנפח של 16-32GB.


המכשיר מוצע אצל פלאפון וסלקום במחיר מופקע ויקר מאוד ביחס לעולם. סלקום מציעה אותו במחיר של 5220 ש"ח בפריסה ל-36 תשלומים (145 ש"ח בכל חודש) עם החזר חודשי של 115 ש"ח לחודש למדברים במעל ל-299 ש"ח. פלאפון מציעה את המכשיר במחיר של 4860 ש"ח בפריסה ל-36 תשלומים (135 ש"ח לחודש) ועם החזר של 120 ש"ח לחודש למדברים במעל ל-249 ש"ח. 


לשם השוואה,  בארצות הברית ניתן למצוא את ה-Galaxy S 2 במחיר של כ-700 דולרים (2380 ש"ח) - כחצי מהנמכר בארץ אצל ספקיות הסלולר. בבריטניה ניתן למצוא אותו במחיר של £466.79  (כ-2580 ש"ח). גם בחנויות הפרטיות בישראל ניתן למצוא אותו במחיר נמוך הרבה יותר, החל מ-2800 ש"ח. 


אז מה עושים? מומלץ שלא לקנות את המכשיר דרך חברות הסלולאר, אלא דרך החברות הפרטיות בארץ או מחו"ל. כך תוכלו לחסוך אלפי שקלים. שימו לב, על פי החוק, לרוכשים מחברות פרטיות מגיעים אותם החזרים כמו לרוכשים את המכשיר מחברות הסלולאר עצמן. כלומר, תוכלו לרכוש את ה-Galaxy S II ב-2800 ש"ח ובכול זאת ליהנות מההחזר שמציעות כיום החברות על המכשיר בחבילות השיחות שלהן.


לרגל חגיגת 20 שנה לפעילות פיסיאון, קובי מציע שורה של טיפים בדוקים ועובדים ליהנות מיותר זמן פנוי www.techmap.co.il/time


לטיפים וקיצורי דרך מעניינים בתחום המחשוב


www.pcon.co.il/v5/pcontip.asp


למידע נוסף על קובי שפיבק Bsc., MBA - העורך הראשי של pCon

בפייסבוק - www.facebook.com/pcon1 


הוספת מאמר