• מאת or325

בגדי עבודה

 

בגדים הם המעטפת החיצונית של כל אדם, ויוצרים בעצם את הרושם הראשוני שעושה הלובש אותם על הסביבה. בגדי עבודה, כשמם, הם הבגדים שלובשים בזמן העבודה, וכמובן שסוג בגדי עבודה וטיבם תלוי בסגנון העבודה.

במפעלים בהם יש מספר אגפים או מדורים, כשבכל אחד מהם מתבצעות פעולות אחרות, כדאי מאוד להתאים בגדי עבודה לעובדים בכל אגף ואגף לפי סוג עבודתם, שעות עבודתם וסביבת עבודתם. למשל, עובדים במחלקת ייצור חייבים בגדי עבודה איכותיים שלא יקרעו ויתבלו בקלות, אך אין להם צורך בבגדי עבודה שיהיו ייצוגיים כיוון שהם אינם מקבלים קהל ונותנים שירותים. לעובדים אלה כדאי גם לספק אביזרי לבוש כגון כובעים או כפפות במידה ועובדים עם חומרים מסוכנים למגע או בסביבה סטרילית. ישנן חברות המתמקצעות בתפירת בגדי עבודה במיוחד לעובדים בעבודות פיזיות כמו ייצור, מכונאות או חקלאות. בגדים אלו, כאמור, אינם ייצוגיים או אלגנטיים במיוחד, אך מתאימים מאוד לסגנונות עבודה אלו.

לעובדים במחלקת שיווק או שירות לקוחות של מפעל כלשהו כדאי לספק בגדים איכותיים גם כן, כמובן, אך שיהיו בעלי מראה ייצוגי, כיוון שהם מקבלים קהל פנים אל פנים.

יש לזכור כי מתן בגדים לעובדים למשך שעות עבודתם יגרום גם לתחושת נוחות ושביעות רצון אצלם, ותחושות אלו בטוח יפיקו מהם תועלת רבה יותר. כמו כן מתן בגדי עבודה לעובדים יציג מראה אחיד כלפי פנים, וחשוב מכך כלפי חוץ, ומראה אחיד תמיד משדר סדר ורצינות.  

 

חברת לעובד מספקת בגדי עבודה למפעלים ומוסדות חינוך.


הוספת מאמר