• מאת ladybeetle

עשרת המאפיינים החשובים ביותר לציוד היקפי במחשב הנייד שלך

איזה אביזרים הם המועדפים והחשובים ביותר במחשב הנייד?
במאמר זה נסקור את עשרת האביזרים המועדפים וחיוניים ביותר למחשב הנייד שלכם.

1. דיסק און קי - באמצעות הדיסק און קי, אין צורך לדאוג לאבד את הנתונים. גם אם אתה שומר את המחשב הנייד בבית, כל מה שאתה צריך לקחת זה את הדיסק און קי איתך, ויהיה לך את כל הנתונים במחשב שלך, איתך.

2. PAD קירור לנייד - ה PAD הוא משטח שמקרר את המחשב הנייד שלכם ולכן הוא הכרחי והוא נמצא במאמר זה. כאשר אנו עובדים זמן ממושך על המחשב הנייד שלנו הוא מתחמם. אז כיצד ניתן למנוע את זה? אפשרות ראשונה, אנו יכולים להפסיק לעבוד לכמה זמן, ולמנוע לשים את המחשב הנייד על הגוף שלנו (אבל בגלל זה הוא נקרא מחשב נייד), ואפשרות שניה ניתן להשתמש בPAD קירור וככה המחשב יתקרר בזכות המאורר שמכניס לו קור. PAD קירור הינו משטח קירור שנמצא מתחת למחשב הנייד בעל מאוורר עם עוצמה שבזכותה הטמפרטורה של המחשב הנייד שלנו לא עולה.

3. Wireless LAN Card - זה אולי נראה מובן מאליו, אבל רשת אלחוטית הוא הכרחי מאוד עבור גישה לאינטרנט אלחוטי. רשת אינטרנט אלחוטית באמצעות חופש חוטים שמסתבכים.

4.  מטען לטלפון סלולרי דרך USB - הדבר המדהים הזה נועד לאלה שאין להם זמן להטעין את הטלפון הסלולרי שלהם כי הם כל הנייד מתניידים ממקום למקום. בזכות האביזר הזה תוכלו גם לעבוד על המחשב הנייד וגם להטעין את מכשיר הסלולרי שלכם.

5. פיצול USB- קרה לכם שרציתם לחבר כמה אביזרים עם יציאת USB למחשב אבל לא היה לכם מספיק מקום? קורה, מה עושים? משתמשים באביזר הזה. עם מכשיר פיצול USB תוכלו לחבר יותר מכשירים חיצוניים שמתחברים למחשב דרך USB.

6. עכבר אלחוטי - תמיד מומלץ להסתובב עם עכבר אלחוטי בתיק שלכם, ולמה זה? לפעמים לא נוח להשתמש במשטחי מגע של המחשבים הניידים או לפעמים הם מחליטים להפסיק לעבוד.

7. אוזניות למחשב הנייד - יש אנשים כמוני, שלא יכולים לעבוד בלי מוזיקה. וזה לא בסדר להפריע לשאר האנשים מסביב. לכן, עבור פריקים למוזיקה, אוזניות קטנות הן ברכה. רק לחבר את האוזניות למחשב הנייד שלך, ולהנות ממוזיקה ללא הפסקה ולעבוד ללא הפסקה.

8. תא אחסון בתוך המחשב - לדבר הבא אין הרבה תודעה בארץ, אבל ה StashCard נתפס נורא חזק בחו"ל. קרה לכם שהייתם עם המחשב הנייד באיזה בית קפה ונאלצתם לקחת את כל הארנק רק בגלל הכרטיס אשראי? המכשיר הזה הוא מן תא אחסון בתוך המחשב לדברים קטנים כגון כרטיסי אשראי, שטרות, מטבעות, תמונות וכדומה. ככה תוכלו להסתובב מבלי הארנק שלכם ולא לדאוג לדברים שילכו לאיבוד.

9. Privacy Screen - מסך פרטיות. המצאה גאונית לכל אלה שמתבאסים שכולם רואים מה הם עושים במחשב שלכם מתי שהם במקומות ציבוריים. כמעט לכל מי שיש מחשב נייד ומשתמש בו בשטח ציבורי מכיר את זה שאין לו באמת פרטיות. האביזר הבא בא למנוע את הבעיה הזאת אחת ולתמיד. המסך פרטיות הוא למעשה מדבקרה ששמים על המסך מחשב וככה אי אפשר לראות את המסך מהצדדים מכיוון שהוא מייצר השתקפות. ניתן לראות מה קורה במסך מחשב רק דרך זווית ישרה ומקרוב (הזווית הרגילה שבה אתם עובדים על המחשב הנייד שלכם). ככה תוכלו לגלוש לכל אתר, מכל מקום, ואף אחד לא ידע חוץ ממכם.

10. מקלט לטלוויזיה - קורה לי לא מעט שאני עובד על המחשב הנייד ובא לי לראות טלוייזיה קצת כדי לנקות את הראש. המכשיר הזה הוא הפתרון בשבילי. במידה ואתם כמוני, כנראה שגם בשבילכם. המקלט יכול לקלוט ערוצי טלויזיה (ערוץ 22, ערוץ 11, ערוץ 10 וכדומה) ובכך לראות טלויזיה מכל מקום שאתם נמצאים בו. ככה תעשו לעצמכם הפסקת מנוחה נחמדה עם טלוויזיה איפה שלא תהיו.


הוספת מאמר