• מאת natalykar28

מעצבים את הפינות בבית

צריכים עוד חדר בבית? נמאס להסתכל על אותו צבע בקיר?

בחברה של העולם המערבי של היום, אנחנו מכורים לשיפורים וחידושים בתדירות גבוהה. הטעמים והצרכים שלנו הם דבר שמשתנה מעת לעת וכמובן שיש גם את האופנה שמשתנה ללא הרף - רק לפני שנה שינינו את צבע חדר האורחים בסגול ואילו היום כתום אפרסק הולך הכי חזק. אז לא נשקיע כבר בהכי החדש? ברור!

חייבים עיצוב נישות
? להלן מס' עצות

שיפוצים זה יקר ולכן מומלץ לכם לכם לחשוב על תכנון נכון לטווח הארוך.

תכנון נכון של השטח - נכון יהיה להשקיע זמן וכסף בסוגיה זו, תכנון טוב של החלל משמעותו תפקוד נכון של הבית והתאמה מלאה לצרכים שלכם. גם בבית ממש קטן אפשר לנצל בצורה מירבית את המקום כך שתפיקו את המירב.

צביעת הדירה - צבע משדרג את החדרים והוא הדבר הראשון שהעיניים שלנו רואות כשנעבור את מפתן הדלת בהכנסנו לבית שטרם היינו בו. גוונים מסויימים יכולים להיות באופנה עכשיו וחודש הבא לא. לכן, כדאי להתייעץ ולבדוק אילו גוונים של צבעים יהיו רלוונטיים גם עוד מספר שנים. הקפידו להתאים את צבע החדר לריהוט שהזמנתם ולאופי שלכם.

הנמכות גבס
- כי הגיע הזמן הזה של השנה!

לאישה נמאס מההבטחות שלך שלא מתממשות? היא חושבת שאתם חייבים עוד חדר? הצפיפות מעידה על זה שהיא צודקת. רבים האנשים אומרים לעצמם שעכשיו זה זמן לא טוב מסיבה כזו או אחרת ולא מבינים את תלונות האישה על דחיית הגדלת חדר השינה. חשבו על זה, אתם לא רוצים להרגיש פאר של בית מלון יום אחרי יום בין קירות ביתכם מאשר לטוס לעוד חופש בטורקיה?

שדרוג הדירה


אין זה משנה מתי רכשתם פנטהאוז חדש, מוכרים דירה או שאתם חייבים כבר לשנות את עיצוב הבית? צביעת הדירה, הקפדה על תחזוק הבית ומראה מעודכן יוסיפו לכם לשווי הדירה!!!

דירה שמתוכננת לא נכון תדחה קונים פוטנציאליים ואילו בית שעבר עבודות שיפוץ מהיסוד והושקע בו לא מעט זמן גם ישדרג את חיי היום יום וגם זה יקל עליכם למכור אותו בעבור סכום גבוה בעשרות אחוזים כשתרצו לעזוב.

הייתם רוצים לקבל מידע נוסף על עיצוב פנים גבס
? הכנסו לאתר הבית http://gvess.co.il/ ותקבלו פרטים, טיפים והצעות ממיטב אנשי המקצוע - לטובת חיים טובים יותר.


הוספת מאמר