ארועים ושמחות

  • מאת natalykar28

אירוע מדהים

מי לא חולם על אירוע מדהים? כולנו מפנטזים על ארוע שכולם יזכרו, אבל מה בעצם מוזמנים זוכרים? השמלה הנוצצת, הקייטרינג, האפקטים, וכמובן את העיצוב. אולי תתפלאו לגלות, אך למרבית המוזמנים אותם אספקטים חשובים, וכמובן על אלה נשתדל לשים פוקוס.

איפה חוגגים?


מקום האירוע שתבחרו אמור לשקף אתכם ואת מה שאתם מייצגים. וילה על החוף תשקף אקסקולוסיביות, חתונה בזמן שקיעה בים תעיד על תמימות, גן או אולם אירועים הדור יעיד על מעמדכם בחברה בעוד שאולם או גן אירועים אינטימי יקרין משפחתיות.

זכרו שמאוד קל פנטז על טקס מפוצץ והדור, אך לפעמים בסוף שלב התכנון נופל האסימון והם קולטים שלצערם זה לא מה שהם דמיינו. אז לפני שאתם מזמינים גן ארועים שקלו בכובד ראש אם האולם הזה אכן משקף אתכם .

בחירת התפריט לארוע

סיימתם להתמודד עם אולם אירועים בפתח תקווה? לדעת כל האורחים אחד הנושאים שצרכים להתייחס אליהם בכובד ראש הוא הנושא הקולינרי. לחלק זה אולי נשמע קצת ראוותני, אבל מוזמנים ממש רוצים ליהנות ומה שמאוד חשוב להם הוא האוכל שמוגש.

לפני שאתם בוחרים תפריט תנסו לחשוב לעומק מי האורחים שיתפסו את החלק החשוב ביותר בחגיגה שלכם. במקרה שמדובר במוזמנים מהמעמד הממוצע, אוהבי אוכל ביתי, כדאי ללכת על מנות יותר פשוטות. אם מדובר באנשים מביני עניין משנות ה-2010 כדאי לשקול מנות אקסקלוסיביות, אם זו בכלל מסיבת צעירים ומרבית המוזמנים יהיו בה בני נוער אז ניתן ללכת על אוכל פשוט המכיל פיצה, ציפ'ס ועוד.

בכל מצב בלתי אפשרי לרצות כל האורחים, אי לזאת כדאי לקבוע מזון פשוט ומורכב, מוכר וחדשני. כך יש יותר סיכוי שיהיו למוזמנים יותר אופציות לבחור מתוכן. השורה התחתונה , ברוב המקרים עדיף שיהיו מגוון אלטרנטיבות מאשר רק כמה מנות מצומצמות.

עיצוב הגן

הואיל ונותר לכם זמן ואתם ממש רוצים לגרום לתחושת וואו אצל המוזמנים, תצרו קונספט, משהו גרנדיוזי ומעבר לזה משהו שאולי חשוב לכם לשים עליו דגש. כשם שבחירת מקום האירוע, גם כן סגנון העיצוב הוא מרכזי למרבית האנשים.

בכל מה שקשור לעיצוב באמת אין סוף לרעיונות ; הכל אפשרי , או, למשל, לשים דגש על רק דברים אחדים; הצבעים (ארוע בכתום, להדגיש רק צבע מסוים), תוספות (ציפורים,עצים) עיצוב וולחנות ועוד, רק תאפשרו לדמיון שלכם להתפרע. לא פעם קורה שארוע אישי מתהפך להיות גם הארוע של ההורים של בעלי השמחה, בגלל זה במיוחד בנושא זה, זה מקומכם להביא את היחוד שבכם.

אתם בעיקר חושבים על אולם אירועים כשר?

לעיתים הכי קל לנסות שכולם היו מרוצים, אך אל תשכחו לשנייה שבסופו של יום זה האירוע שלכם. אם יש דבר שאתם ממש לא רוצים להתפשר עליו אף אם הוא לפעמים, מפריע להורים, אז תדבקו בדעתכם. תסבירו לכל מי שזה מטריד אותו ברגע ובעדינות שבסופו של דבר הארוע שלכם. תלכו עם הלב ותנו מקום לדבר שהכי מעיד על אישיותכם.

במידה ואתם צריכים מידע נוסף על התחום המשיכו לקרוא, ושתהיה קריאה נעימה!


הוספת מאמר