• מאת shelib1

איך מוצאים מהר גנן בצפון הארץ

קניתם בית עם גינה? כאן באפשרותכם ללמוד על שיטות טובות לשדרוג הגינה שברשותכם, לזכות בטיפים מקוריים וטובים בנושאי עיצוב גינות.

גינה מעוצבת היא משאלה של רבים, וזה אפשרי גם להבין לליבם. כאשר קיימת גינה אסתטית היא יכולה לשמש אותנו בשביל התרגעות בחוץ, בשביל אירוח משפחה ואפילו בשביל התחביב האהוב - עבודה בגינה. החלק המורכב הוא המסלול הארוך ליצירת גינה חלומית... חושבים שאתם מוכנים?

הכל מתחיל עם תכנון הגינה - לא מצאתם עדיין חברת גינון?

תהליך התכנון הראשוני של הגינה, זהו חלק קריטי. הדרך שבה תקימו את הגינה, יש לה הרבה השפעה על הפונקציונליות של הגינה. מסיבה זו יש הצדקה גמורה לקבל יעוץ מבעלי ניסיון בנושאים הקשורים לניצול חכם של מרחב הגינה שברשותכם, ולעשות בדיקה של סוג הקרקע שבנמצא. אסור לשכוח שאחרי הכל לא כל סוגי הצמחים מתאימים לכל סוגי הקרקע, בדיוק בגלל זה תמיד עדיף לדעת מראש מה ניצב מולכם.

השלב השני - לעבוד ולהזיע.

אתם מוכנים נפשית לכך? חייבים גנן בשרון? בלתי אפשרי לדבר על גינה מסודרת מבלי לציין את השעות הארוכות של השתילה, הזריעה והנטיעה. צריך לקנות שתילים ועצי פרי, ואחרי זה להתחיל בנטיעה ובזריעה. העבודה מהסוג הזה לא תמיד מהנה, אבל מה שתקבלו מן העניין שווה כל שעה ואת כל האנרגייה!

עתה ניתן להתחיל להתעסק בנושא הדקורציה!

גינה מעוצבת זה לא רק עצים, פרחים או גנן בצפון, זה גם פסלים לגינה, מזרקות ואפילו גופי תאורה. זה החלק הכי מהנה כי עתה באפשרותכם למצוא גמדים לגינה ולהפוך את שטח הגינה לגן בוטני של ממש. כל הפרטים הקטנים מסוגלים לחולל שינוי גדול, ואתם תתפלאו לגלות איך הגינה תשתנה אחרי טאצ' של אסתטיקה ועיצוב.

איפה מוצאים עוד מידע על גינון מקצועי? מחפשים טיפים עבור אוהבי גינון? היכנסו אל הלינק הבא http://www.morb.co.il/. צאו לדרך!


הוספת מאמר