• מאת shelib1

ריסוס והדברת נמלים בבית

מצאתם תיקן בדירה?

איזה אדם לא חווה את הרגעים הבאים, אתם באים בלילה לדירה ומגלים שם חולדות. חרקים, עכברים ונחשים הם מטרד אמיתי, לא רק בגלל הגועל, לעיתים הם גם טומנים בחובם מחלות. אז למה לצפות אם יש לנו דבורים בבית?

למטרה הזו יש ריסוס יתושים!

היש סיבה לפחד אם ניתן היום לשים קץ לבעיה? מדבירים יכולים לפתור את הבעיה, לנקות את האזור הנפגע ולבסוף גם למנוע את חזרת הפולשים. ברוב הפעמים לא יהיה צורך לערוך הדברת זבובים שוב. באיזו סיטואציה קוראים לחברת הדברה?

יונים

נמאס לכם מלכלוך היונים? כשיש על המרפסת יונים או ציפורים אחרות, אין סיבה לעשות שימוש בחומרי הדברה מסוכנים. יש היום דרכים שונות שמסלקות את היונים בלי לפגוע בהן. מה למשל? רשתות מיוחדות ומראות.

להיפטר מהמכרסמים

מצאת עכבר בבית? היום יש דרכים רבות לטיפול בבעיית מכרסמים מזיקים; יש אפשרות להציב מלכודות, להשתמש בחומרי הדברה או לנסות משהו אחר, להיות הומאניים ולפזר חומר עם ריח שמרחיק את המכרסם ללא פגיעה ממשית.

הדברת תיקנים

מרבית האנשים מתעבים חרקים - הם מלכלכים, מעבירים מחלות ומגעילים. מדביר מוסמך ביכולתו לשים סוף לחרקים בקלות בעזרת שיטות הדברה מתקדמות וטיפול כללי בבית.

דבורים וצרעות

קינים של צרעות בבית זו בעיה מפחידה במיוחד. עקיצת דבורה או צרעה היא לא נחמדה, ורצוי מאוד להמנע מהסיפור. מדבירים מנוסים יודעים איך להיפטר מן הצרעות במהירות.

מה אתם צריכים לדעת לגבי הדברת נמלים בבית לפני שמתחילים בפעולת ההדברה?

אז אם מצאתם מטרד באזור מגוריכם, עליכם לפנות למדביר מקצועי. בדקו מראש שבחרתם מדביר טוב עם אישורים מתאימים בשביל עבודת ההדברה, ושלא נעשה שימוש בחומרים מסוכנים הפוגעים בצמחייה ובחיות מחמד.

לאינפורמציה בנושא הדברת תיקנים, הקליקו על לינק האתר http://www.hadbarah.com/. בהצלחה!


הוספת מאמר