• מאת shelib1

להתקין לבד חלון מראה

גרים בסביבה מדכאת?

היש מישהו שעוד לא ראה שתמיד יש נטייה להקבלה בין דירות לקופסאות מרובעות? כאשר באמת מתעמקים בזה, מגלים מהר מאוד שהאנלוגיה לא כל-כך מופרכת; הקירות האטומים והמרחב הקטן מעכירים את התחושה, ואם לא דואגים להתקין מס' חלונות, המקום באמת יהפוך לקופסה משעממת שלמשפחתכם בכלל לא יהיה כיף להשתכן בתוכה.

חלון רשת - תמיד טוב

למה שמישהו ירצה לשבת בבית חשוך בלי היכולת לדעת אם יום או לילה בחוץ? בלי אפשרות לראות את השמש היפה? בלי להאזין ליונים שבחוץ?

בית בלי חלונות, זה בית בלי טיפת שמחה, לכן חשוב מאוד להתקין חלונות שיפיחו חיים בבית בו אתם גרים. חשוב מאוד לשים לב שמספר קטן מידי של חלונות בבית, רכישה של חלונות לא טובים, יכולים להפחית מפוטנציאל האור שבדירה.

עכשיו הגיע תורם של התריסים!

אם כבר מבררים לגבי קניית חלונות לבית, כדאי להזכיר גם תריסים או וילונות. תריסים מיוחדים, תריסים רומים - זה באמת לא חשוב מה אתם מעדיפים, כל עוד הם קיימים. כשיש בבית תריסים, קיימת האפשרות לווסת את כמות אור השמש בדירה, ולמנוע מצבים שבהם יש אור מוגזם בשעות הבוקר והתחממות של הבית כולו.

אי אפשר לשכוח שחלון זה לעיתים גם מקור משיכה לאורחים בלתי רצויים, מהסיבה הזאת חשוב לבדוק אפשרות של סורגי אלומיניום שיוכלו להגן על הבית. חלון ממוגן, התקנת מנעולים ועוד מספר מתודות פשוטות אבל יעילות יכולות בקלות לגרום לפורץ המצוי להתייאש ולנסות בית פחות ממוגן.

חלון תריס - נראה מצויין בבית

בזמנים האלה ניתן להצהיר (ולהתכוון לכך) כי חלונות הבית הם אינם רק דבר פונקציונאלי, כי אחרי הכל הם בעצמם אלמנט דקורטיבי בחדרי השונים. נצלו מספר חלונות לשם קישוט הבית, ולא רק לשם הארתו. חלונות ויטראג', בתור דוגמה, מוסיפים משהו מאוד מיוחד, ובמהלך שעת הקסם, כשאור השמש חזק במיוחד, הבית כולו נשטף בקרני שמש מרשימות.

בשביל מידע שימושי בנושא חלון מראה, השתמשו במאמר שכאן. הפורטל שכאן http://www.ttcc.co.il/ מאגד את כל המידע החשוב על סורגים, חלונות ותריסים. שתהיה קריאה נעימה!


הוספת מאמר