• מאת shelib1

לעבוד נכון עם חיפוי אבן כורכר לקיר חיצוני

הקיר מתקלף? הדירה מעולם לא נראתה גרוע כל כך?

בחברה המערבית בימים אלה, אנחנו מכורים לחידושים ושיפורים לעתים תכופות. העדפות שלנו הן דבר שנרכש ומשתנה ונוסיף על כך את הרצון להיות באופנה - רק בפסח האחרון שינינו את צבע חדר האוכל בסגול ואילו היום אפור עכבר הכי במודה. אז לא נצבע שוב? כן ללא ספק!!

מוכרחים צבע לדק
? להלן נקודות למחשבה

שיפוץ ושמירה על מראה עדכני עלול להיות עסק יקר ולכן כדאי לכם לחשוב על פתרונות שיחזיקו אתכם מספר שנים.

תכנון נכון של השטח - טוב יהיה להשקיע מחשבה בעניין, תכנון טוב של החלל משמעותו ניצול חכם של הדירה ואידיאליציה לפי הצרכים שלכם. גם בדירות קטנות אפשר לנצל בצורה מירבית את המקום ולהתאימו לפונקציות רבות.

צביעה - צבע הוא כרטיס הביקור של הקירות והוא הדבר שישר שהעיניים שלנו נמשכות אליו כשנכנס למקום שלא היינו בו בעבר. צבעים מסויימים יכולים להיות באופנה כשנחליט על השיפוץ ולצאת מהאופנה עד כשנכנס לדירה. לכן, מומלץ להתייעץ ולבדוק אילו גוונים של צבעים יכולים להיות במודה עוד שנה. חשבו על כל הבית והתאימו צבעי הדירה לרהיטים שהזמנתם ולאופי שלכם.

תקרה קלה
- כי הבית כבר חייב את זה!

היא מחכה שתתקן את החור בקיר כבר שנתיים? היא חושבת שאתם חייבים עוד חדר? רוב הסיכויים שהיא צודקת. המון אנשים תמיד יגידו שזה שזה זמן לא טוב עכשיו ודוחים את שיפוץ ושיפור מראה הדירה. תעשו פאוזה ותחשבו, לא כדאי לכם להרגיש בבית מלון כל יום בשבוע בבית במקום ליסוע לעוד חופשה באילת?

השבחת נכס


אין זה משנה מתי חתמתם עלוילה חדשה, מוכרים דירה ישנה או חייבים לשנות את ה"לוק" של הבית? חלוקה מחדש של הבית, שמירה על מצב תקין ומראה חדש יכול להיות שווה הרבה כסף!!!

נכס לא מושקע ידחה קונים אפשריים ואילו נכס שעבר צביעה והושקעו בו לא מעט כסף וזמן גם ישדרג את איכות החיים וגם תוכלו למכור אותו בקלות ועבור סכום טוב יותר כשתחליטו למכור.

רוצים לשמוע מידע נוסף על חיפוי אבן כורכר
? כנסו לאתר הבית http://www.h100.co.il/ ותוכלו למצוא טיפים ממיטב נותני השירות בתחום - לטובת חיים טובים יותר.


הוספת מאמר