• מאת shelib1

עלות הנמכת תקרה למזגן בסלון

הקיר מלא סדקים? הדירה מעולם לא נראתה גרוע כל כך?

בחברה הקפטילסטית בדור הנוכחי, יש לנו צורך במראה חדש לעתים. הטעם שלנו הוא דבר לא קבוע ואל נא נשכח את האופנה - רק אתמול שיפצנו וצבענו את הבית בצהוב וכיום כחול נייבי הולך הכי חזק. אז לא נסייד שוב? בטח!

חייבים קיר גבס לסלון
? לפניכם מספר עצות

לשפץ את הבית זה יקר ולכן יהיה מומלץ שתחשבו על פתרונות לטווח הארוך.

חלוקת החלל - יש להשקיע מחשבה בנושא זה, תכנון טוב של החלל משמעותו בית מתפקד ונתינת מענה טוב לצרכיכם. אפילו בבתים קטנים ניתן לנצל בצורה מירבית את המעט שברשותכם כך שיקנה לכם את המירב.

צבע עושה הכל - צבע משדר את אופי החלל והוא מהדברים הבולטים שהעין שלנו נתפסת עליו כשמגיעים לבית שטרם היינו בו. ישנם גוונים של צבעים שיכולים להיות באופנה עכשיו ולהיות לא באופנה עונה הבאה. ניתן להתייעץ ולראות אילו צבעים יתאימו לכם לטווח הארוך. חשבו על כלל החדר והתאימו את הצבע שבחרתם לחדר לריהוט שהזמנתם.

מחירון גבס
- כי הגיע הזמן הזה של השנה!

היא לא מוכנה לחכות יותר? היא חושבת שהגיע הזמן לחדש? הצפיפות מעידה על זה שהיא צודקת. לא מעט אנשים אומרים לעצמם שעכשיו זה זמן לא טוב מסיבה כזו או אחרת ודוחים הוצאות על הרחבה בחדר הילדים. תעשו פאוזה ותחשבו, לא עדיף לכם להרגיש בספא כל ימות השנה בבית במקום לצאת לנופש בבלגיה?

השקעה לכל דבר


זה ממש לא משנה אם רק עכשיו קיבלתם לידכם פנטהאוז חדש, מוכרים את הדירה להשכרה או פשוט רוצים לשנות את עיצוב הדירה? עיצוב הבית, הקפדה על תחזוק הבית ומראה עדכני שווה ערך להרבה כסף!!!

בית שמתוכנן לא נכון ידחה קונים אפשריים ואילו בית שעבר עבודות שיפוץ וצביעה והושקעו בו לא מעט זמן וכסף גם ישדרג את חיי היום יום וגם תוכלו למכור אותו ביותר קלות ותמורת סכום טוב יותר כשתבחרו לעבור.

הייתם רוצים לקבל מידע נוסף על הנמכת תקרה למזגן
? כנסו לכתובת http://www.h100.co.il/ בו תמצאו מחירים, הצעות, פרטים וטיפים ממיטב נותני השירות - בית טוב יותר חיים טובים יותר.


הוספת מאמר