• מאת shelib1

לבחור נכון חלונות לגג רעפים

מתכננים בית חדש?

היש מישהו שעוד לא שם לב איך יש נטייה להשוות בין בתים ודירות לבין קופסאות מרובעות? כאשר באמת חושבים על זה, אפשר להבין במהירות שאנלוגיה זו לא ממש תמוהה; הקירות האפורים והחלל הקטן משפיעים לרעה, ואם לא טורחים להתקין מס' חלונות, אז המקום יהפוך לקופסה מדכאת שלמשפחתכם לא יהיה נחמד להשתכן בתוכה.

תריסים במרכז - לשם השפיות שלכם

מי היה רוצה לשבת בחושך בלי אפשרות לדעת אם יש אור בחוץ? מבלי לראות את השמש היפה? בלי לשמוע את הציפורים?

בית בלי חלונות בכלל, זה גם בית בלי אור ושימחה, לפיכך רצוי לדאוג לחלונות בבית שיוכלו להפיח קצת חיים בבית בו אתם גרים. כדאי שתדעו שמס' קטן מדי של חלונות בקיר, או התקנה של חלונות לא טובים, עשויים לצמצם משמעותית את פוטנציאל האור של הבית שלכם.

עוד לא הזכרנו תריסים!

כאשר מדברים על קניית חלונות לבית, אז כדאי גם להזכיר וילונות ותריסים. תריסים ונציאנים מעץ, תריסים מתרוממים - זה לא משנה מה הטעם שלכם, העיקר שהם שם. כשיש תריסים, אפשר לשלוט על האור בדירה, והכי חשוב למנוע סיטואציות של אור שמש יוקד והתחממות של הבית.

צריך להזכיר שכל חלון פתוח זה לעיתים גם קריאה לגנבים סקרנים, מהסיבה הזו כדאי לבדוק לגבי סורגי פלדה לשם המיגון. חלון אלומיניום ממוגן, הצבת מנעולים ועוד שיטות זולות אחרות יגרמו לפורץ הפוטנציאלי לדלג על ביתכם ולנסות בית לא ממוגן.

תריסים בצפון - נראה טוב בבית

בזמנים האלה אפשר להצהיר בלי טיפת ביישנות שחלונות ביתנו אינם רק דבר פונקציונלי, שכן הם יכולים להיות רהיט קישוטי בכל המובנים. אתם יכולים להשתמש במס' חלונות בשביל עיצוב חדרי הבית, זה יוסיף המון. חלונות מעוצבים, בתור דוגמה, מוסיפים נגיעה מיוחדת, ובמהלך שעת הקסם, כשהאור מסנוור, ביתכם יתמלא בקרניים זהובות.

לעוד מידע מקצועי על חלונות לגג, אין צורך בגוגל. הפורטל שפה http://www.ttcc.co.il/ יש בו טיפים לקניית סורגים, חלונות ותריסים. קריאה נעימה!


הוספת מאמר