• מאת shelib1

גינות יפות בצפון

קניתם בית עם גינה? כאן יש לכם אפשרות לקרוא על כל השיטות המצוינות לשיפור ושדרוג גינת הנוי שלכם, וגם לזכות ברעיונות פשוטים ומקוריים בתחום של הקמת גינות.

גינה יפה זה חלום של לא מעט אנשים, וניתן להבין את הסיבות לכך. כאשר קיימת גינה מטופחת היא יכולה לשמש אותנו בשביל התרגעות בחוץ, בשביל אירוח משפחה וחברים וגם לשם התחביב האהוב - גיזום הגינה. הבעיה היא הדרך הלא פשוטה להשגת הגינה המושלמת... מוכנים לצאת לדרך?

ההתחלה היא תכנון גינה - יש לכם כבר השקיית גינה?

שלב ההקמה של הגינה, זהו הליך מאוד חשוב. הצורה שבה תקימו את גינתכם, תשפיע הרבה על תוחלת החיים של הגינה. מסיבה זו אין מנוס אלא להיוועץ בבעלי ניסיון בכל הקשור לניצול נכון של שטח הגינה שלכם, ולבדוק את סוג הקרקע שבנמצא. אחרי הכל, לא כל העציצים אמורים להתאים לכל סוגי האדמה, בדיוק בגלל זה מן הראוי לדעת מול מה אתם מתמודדים.

השלב השני - לעבוד ולהזיע.

אתם מוכנים לזה? צריכים לדעת יותר על גננים בדרום? אי אפשר לדבר על גינה מטופחת ולא לציין את השעות הרבות של עבודות הגינון. קודם כל צריך לרכוש שתילים ועצים, ואחרי זה להתחיל בשתילה ובנטיעה. עבודה זו היא לא תמיד נעימה, ברם התמורה שתקבלו שווה את כל שעות העבודה וכל טיפת מאמץ שלכם!

בדיוק עכשיו יש אפשרות להתחיל להתעסק בנושא הדקורציה!

גינה מעוצבת היא לא רק כמה עצים או גינות, יש, בין היתר, גם פסלים, מזרקות מרהיבות ואפילו נורות תאורה מיוחדות. זהו השלב הכי מהנה כי עתה אתם יכולים למצוא ריהוט גן ולהפוך את שטח הגינה לגן מקסים. כל הדברים הקטנים מחוללים שינוי משמעותי, ואתם תתפלאו כשתראו כמה הגינה תהיה שונה בעקבות נגיעות של דקורציה ואסתטיקה.

רוצים לדעת יותר על מקצוע הגינון? רוצים עצות חשובות עבור גננים מתחילים? הציצו אל האתר http://www.morb.co.il/. עבודה מהנה!


הוספת מאמר