• מאת shelib1

חתונה בוילה בקיסריה - חלום

שוקלים ברצינות להתחתן? מה אתם מבינים באירועים? עתה ניתן לקרוא קצת יותר על הדברים המשמעותיים בנושא חתונות בלתי נשכחות... בואו להתרשם מהעולם הענק של הארועים: אולמות חתונה, ארגון חתונות ושירותי קייטרינג!

כבר הזמנתם מיקום בשביל החתונה?

החלק החשוב ביותר שיש לשקול, הוא גן הארועים בו תחגגו. אפשרי שזה יהיה אולם אירועים, וייתכן וזה יהיה בפרדס. רק לאחר החלטת מקום האירוע, ניתן להחליט סופית על מועד, אופי החתונה ובסופו של דבר לבחור את כל הדברים הזעירים שיעשו את יום האירוע לחוויה. לא הגיע הזמן לארגן את היום הגדול?

אז איך להחליט על אולם אירועים? לא מוצאים אירוע בטבע?

הרבה זוגות שמתחתנים מתלבטים זמן רב לפני שהם מחליטים, בשל סיבות רבות. גנים רבים נבדלים בפרמטרים רבים; כמות המוזמנים, רמת העיצוב במקום, סגנון ההגשה וגם המיקום הגיאוגרפי בארץ. אין ברירה אלא לקבוע מראש מה בדיוק תמיד רציתם לערוך, זה יקל מאוד עליכם כשתחפשו את המיקום המושלם…

כאשר אתם מגיעים לגן אירועים על מנת להסתכל מקרוב, אתם צריכים לשים לב לפרטים מסויימים: האם המקום מספיק הגייני? האם המרחב גדול דיו לכל האורחים שלכם? כמה בדיוק מלצרים באמת עובדים במקום? אף אחד לא צריך מקום מפוקפק או מקום בלי תודעת שירות... במטרה למנוע תקלות בזמן האירוע, ודאו שאתם מביעים בקול את הספקות והשאלות שעולות בכם!

כאן, עדיף לא לטעות...

את החתונה שלכם תעברו פעם אחת בלבד (נקווה...), לכן אין אפשרות לטעות. איך עושים את זה בלי בעיה? קודם כל - לא להתפשר לעולם על דברים חשובים! זאת אומרת, אם תמיד דמיינתם ארוע מנקר עיניים, אתם זכאים לקבל בדיוק את זה…

יש לכם מקום? בואו לקרוא מה עושים הלאה!

בהנחה וסוף סוף מצאתם גן ארועים - מומלץ לחשוב לעומק על הדברים הקטנים. לדוגמא, סוג של עיצוב ארועים מקצועי... אם עוד לא הכרתם את התחום, מדובר על אומנות לכל דבר. בעזרת מומחים אמיתיים המבינים בעיצוב ונוי, אפשר ממש בקלות להביא לכך שיום החתונה שלכם יהיה הכי מרהיב וייחודי. בעזרת שימוש בסידורי פרחים טריים, לדוגמא, אפשר בלי בעיה להיטיב עם את סביבת האירוע. המוזמנים שלכם שיגיעו ירגישו ממש מן ההתחלה שזה בעצם ארוע ייחודי לגמרי ויחגגו בצורה שעדיין לא יצא להם מעולם... אולי זו תהיה החתונה שלכם!

רק אם כבר גמרתם להתעסק בעיצוב, ניתן באמת לטפל בפרטים נוספים…

כמעט לכל אדם יצא מתישהו לבוא לאיזושהי חתונה. הארועים האלה נראים מאוד דומים - אוכל על מקל, בירה זולה וגימיקים חרושים. בשביל לתכנן ארוע מסוג שונה, צריך בקמצוץ תכנון מוקדם ואפילו יצירתיות. רק כך ימשיכו לדבר על הארוע שלכם אפילו בעוד שנים רבות מעכשיו... לא מוצאים חתונה בטבע?

איזה מזון כדאי להגיש?

בשביל קרובי משפחה מסוימים הדבר הכי חשוב הוא הקייטרינג. בחירת שירות הקייטרינג תשפיע ללא ספק על השמחה מאותו אירוע, בדיוק מהסיבה הזאת אי אפשר להתפשר או להקל ראש בבחירה זו. אז באמת רצוי לבחור רק באוכל באמת טוב ומנות במימדים סבירים. אף אחד לא רוצה לאכול אוכל זול ומקולקל או כזה שמגיע בצלחות קטנטנות. מומלץ בחום להוציא סכום מסוים בשביל לדעת שהמזון שתגישו יהיה מצוין ואיכותי!

מתלבטים לגבי חתונה בוילה? שירותי מוסיקה עדיין לא מצאתם?

רק לאחר שהלעטתם את כל המוזמנים, כדאי לדאוג להם לבידור, וקיימות הרבה שיטות לעשות זאת. לפני הכל, לא ניתן לארגן מסיבה ראויה בלי לציין תקליטן. לא רוצים להזמין דיג'י מומחה? איתו ניתן לשמח ולהרקיד את כל האורחים במשך כך הערב... כל שנשאר לכם זה להיסגר מראש על ז'אנר מוזיקה אהוב, ואת הדברים האחרים יבצעו בשבילכם.

בעזרת המידע שכאן, ארגון ותכנון חתונה מקורית מעולם לא היה פשוט יותר... לטיפים טובים ואינפורמציה חיונית - כנסו לאתר http://www.makom-bateva.co.il/. אז קדימה לעבודה!


הוספת מאמר