חינוך מיוחד

  • מאת danamart

קורס ברמנים – הדרך המהירה לטיול בדרום אמריקה

עבודות שניתן להרוויח בהן הרבה כסף בתקופה קצרה הן עבודות של סוכני מכירות, אתה צריך להיות אשף מכירות מהשורה הראשונה, ועבודות שמתבססות על טיפים ושכר בסיס. עבודה של ברמן מבטיחה לכם שכר גבוה פר משמרת. ברמן שעובד במועדון או בפאב הכי עמוס בעיר עובד מאוד קשה, הוא משרת בלילה אחד קרוב ל-1000 מבלים, אבל הוא בהחלט מקבל תמורה לכספו ומרוויח קרוב לאלף חמש מאות שקלים למשמרת.
למה ברמן מרוויח הרבה כסף?
עבודה של ברמן היא עבודה מאוד משתלמת מבחינה כלכלית היות והברמן מרוויח שכר שעתי משתנה שמושפע באופן ישיר מכמות העבודה שלו. אם הברמן יעבוד יותר קשה, ימכור יותר, יפעל ליצירת קשר טוב עם האנשים על הבר ויכין משקאות מהר יותר וטוב יותר, הוא ירוויח יותר כסף. אצל ברמן כמות הטיפים שלו משמקפת באופן ישיר את איכות העבודה שלו. בהשוואה לברמן אפשר לתת שכר שעתי קבוע של חייל משוחרר שעובד באבטחה. אצל מאבח השכר השעתי קבוע ואין לו אפשרות להרוויח יותר כסף אם יעשה עבודה טובה יותר.
סיבה נוספת לכך שברמן מרוויח יותר כסף היא הנורמה החברתית להשאיר טיפ בגובה 12% מהחשבון לפחות. חשבון ממוצע של אדם שיושב בפאב או יוצא לבלות בבית מלון מסתכם ל-70 שקלים בממוצע. על 70 שקלים הברמן מקבל כ-10 שקלים טיפ, לפעמים קצת פחות. 70 שקלים זה חשבון של מבלה ששתה שתי בירות, אם הברמן הצליח למכור לו גם צ'ייסר או שניים החשבון של אותו מבלה כבר עולה ל-100 שקלים. הברמן מקבל אחוזים מהמכירות שלו בעזרת הטיפים וכך עבודה טובה של הבר ומכירות טובות באות לידי ביטוי בשכר של הברמן. על כן ניתן לומר שאין הגבלה לכמות הכסף שברמן יכול להרוויח במשמרת.
איפה מוצאים עבודה של ברמנים?
הדרך המהירה והיעילה ביותר למציאת עבודה של ברמן היא קורס ברמנים. בכדי למצוא עבודה בתחום אתה צריך לרכוש קודם השכלה בתחום ולשפר מיומנויות. ברמן עושה הרבה יותר ממזיגת בירה, ברמן הוא בעל מקצוע. בתי ספר איכותיים לברמנים מציעים לתלמידים שלהם סיוע במציאת עבודה בתחום בסוף הקורס. ההתחייבות הזו של בתי הספר לסיוע שווה הרבה כסף היות והמלצה שלהם היא קרש קפיצה מצוין אל תוך עולם הברמנים.
בעזרת קורס ברמנים ניתן למצוא כשבוע אחרי סיום הקורס עבודה של ברמן מתחיל במועדון גדול או בפאב מצליח. שכר שעתי של ברמן מתחיל עומד על 50-40 ש"ח לשעה. תוך חודש עד חודשיים השכר השעתי כבר מכפיל את עצמו. עם הניסיון מגיע הכסף וברמן מוכשר שעשה קורס ברמנים יכול להרוויח תוך חצי שנה מספיק כסף לטיול של חצי שנה בדרום אמריקה.


הוספת מאמר