הצלחות עסקיות

  • מאת yossieliyau

שיפוץ הבית

שיפוץ.

לפני שיפוץ, כמה טיפים חשובים.

ראשית בודקים ובוחנים שאתם יודעים בדיוק מה אתם משפצים, מומלץ לקחת הצעות מחיר מכמה קבלנים לעבודה כוללת, כך תוכלו לדעת את עלות והזמן של השיפוץ. בשלב הבאה בונים תקציב שיפוץ ולוחות זמנים עם בעלי מקצועה ששכרתם (מומלץ לקחת מעצב שיכין בעבורכם תכנית עבודה), קחו מקדם ביטחון של שבועיים חריגה בזמן סיום העבודה.

תכניות עבודה הן חשובות להצלחת השיפוץ, כך כל בעל מקצוע ידע לעשות את עבודתו ללא טעויות, חשמלאי,אינסטלטור,רצף וצבעי עובדים על פי התכנית. במידה ואין לכם מעצב לכל השיפוץ, יש אפשרות שמעצב יכין לכם רק תכניות, זה יעלה לכם פחות ויוזיל לכם את הטעויות שימנעו בעבודה וכמובן בזמן.

אז יש : חשמלאי, אינסטלאטור, רצף, צבעי, איש גבס... מכולם  יש לבקש אחריות כתובה על עבודתם, חוזה והסדר תשלומים על פי שלבי העבודה.

השיפוץ!

למדו את רזי המקצעה, לפני כל שלבי העבודה תבקרו בחנויות ותתייעצו לגבי העבודה שמתבצעת על מנת שתכלו להתעדכן בטכנולוגיות החדישות, ישנם היום בשוק אביזרים בתחום החשמל, האינסטלציה, הגבס שלא ידעתם על קיומם.

בחירת החומרים כגון רצוף, חיפוי,ברזים , כיורים,צבעים יכולה להיות קשה, תפתחו קטלוג ובדקו לאיזה סגנון אתם מתחברים, בקרו באולמות תצוגה המאפשרים לראות תמונה כוללת,היום בקניית מטבח מקבלים תכנית ועיצוב המטבח ללא תשלום. אם בכל זאת יש לכם מעצב הוא יוכל להקל עליכם מאוד ולמנועה מכם את הריצות.

בהצלחה,

יוסי אליהויאן.

לייעוץ חינם חייגו: 052-2511002


הוספת מאמר