הורים וילדים

  • מאת keshet1982

חוששים לפני בגרויות בהיסטוריה ב?

חסר לכם פסיכומטרי? אמא רוצה סיבה להשוויץ מול השכנה?

נכון כי על פי המצב הנוכחי, תעודת בגרות טובה היא לא תנאי מחייב כדי להתקבל לעבודה, ובגדול לא בהכרח מעידה על חכמה, אבל בכל מקרה עדיין עדיף שהציונים שלכם יהיו טובים, ולו רק מפני שזה נראה טוב יותר עבור קו"ח שלכם, ולפעמים חובה לקבלה ללימודים אקדמאים. מחפשים מידע בנושא בגרויות בהיסטוריה ב? המשיכו הלאה.

איך עושים את זה?

כל יום שעובר אחרי שסיימתם בית ספר - כך יותר קשה להשלים תעודת בגרות. ומהסיבה הזאת, מומלץ שתפתחו בתהליך במהירות האפשרית. קיימים די והותר מוסדות שתוכלו להירשם אליהם. עוד דברים על מכונים אלו תוכלו לקבל בכמויות ברחבי האינטרנט. היה ואתם חיילי סדיר, קבע, או השתחררתם כרגע, אפשרי למצוא מגוון הטבות והנחות על קורסי השלמות.

מוטב שתפנימו שאינכם ילדים, על כן, התייחסו לזה בשיא הרצינות והתנהגו בבגרות, שלא כמו תלמידי בית ספר; כעת, כשיותר ברור לכם איזה כיוון אתם חפצים לעתיד שלכם, וכשקיבלתם מושג יותר נרחב על הנושא.

מה דעתכם על הפסיכומטרי?

הפסיכומטרי מורכב בצורה שונה לגמרי מהדרך של ציוני הבגרויות. לפסיכומטרי יש יותר חשיבות מהמשקל של ציוני מבחני הבגרות, מה גם שהמבחן כשלעצמו נוטה להיות מסובכת יותר, אף על פי שהפסיכומטרי לא משקף את האינטליגנציה שלכם. ציון זה בוחן יותר את הדרך בה אתם מתמודדים בעת מצבים מלחיצים, את הזיכרון לטווח הקצר וכמה אתם מאורגנים.

אפילו אם קיבלתם תוצאה גרועה במועד הראשון - זה לאו דווקא אומר שאין לכם את היכולת להצליח, פשוט שהפעם לא הלך טוב; כמו בטסט על רכב, רובנו לא נצליח לממש 100% מהפוטנציאל ולהוציא ציון מכובד על הפעם הראשונה. תמיד תוכלו לגשת לבחינות נוספות, אם יש לכם מספיק כסף וסיבולת לגשת למועד נוסף. את הציון הגבוה שתוציאו - אתם שומרים אתכם שבע שנים.

עכשיו, אחרי שקיבלתם קצת יותר מידע על נושאים כגון בגרויות בהיסטוריה א, ובמידה ואתם כבר יודעים איזה תואר מעניין אתכם ובמה תרצו לעבוד, עכשיו זה הזמן להשתמש בידע הזה לטובתכם האישית: התחילו קורס, שפרו את הממוצע, ותנו להורים להתמוגג מנחת!


הוספת מאמר