לימודים אקדמאיים

  • מאת kidum.market

לימודי מנהל עסקים- תתמקד ותתמקצע

 

לימודי מנהל עסקים הינם לימודים המכילים קורסים מגוונים מאד. על כן, ישנו צורך להתמקדות בענפים ספציפיים יותר על מנת להגיע באמת להתמקצעות האופטימלית. מכללת דן היא מכללה במרכז הארץ, שהבינה את הצורך הרב בכך. במכללה ניתן ללמוד לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, ותוך כדי כך לשלב מסלול ייחודי על פני בחירת הסטודנט.

מה הן ההתמקדויות השונות של לימודי מנהל עסקים במכללה?

·         ניהול הייטק- בתוכנית זו יש שימת דגש על כך שהסטודנטים בה רואים את עבודתם בעתיד בתחום טכנולוגית המידע ובהייטק. הסגל המקצועי אשר מכיר את הצרכים המיוחדים של העבודה בתחום הספציפי הזה, התאים את הלימודים לכך, ובמהלך לימודי התואר הסטודנטים יקבלו כלים וידע שישרתו אותם בעבודה. הקורסים המעוברים הם הן על בסיס תיאורטי והן על בסיס פרקטי.

·         יזמות ופיתוח עסקי- תחום זה מאופיין בכך שהתהליכים הקורים בו הם דינמיים מאד, ועל כן נדרשת יכולת זיהוי ומצוי של ההזדמנויות הקיימות בשוק לטווח ארוך אך גם לטווח הקצר. במהלך הלימודים, הסטודנטים ייהנו מסדנאות והרצאות מרתקות של אנשי מפתח ובכירים במשק העסקי של מדינת ישראל.

·         שיווק ומדיה דיגיטאלית- ההתמקדות בענף לימודי מנהל עסקים זה, הינה בהקניית ידע וכלים כיצד להשיג את המטרות של הארגון או החברה על ידי שיווק ובאמצעות המדיה הדיגיטלית. דוגמא לכך היא שישנה חשיבות רבה להבין ולזהות את הרצונות והצרכים של הצרכנים של מוצרים מסוימים ואת הצרכנים הפוטנציאלים, וכל זאת ועוד נלמדים במסגרת ההתמקדות בתחום הזה.

לסיכום, על מנת להיות מקצוען אמיתי בתחום העסקים, וכדי לקבל יתרון העסקה על פני מועמדים רבים, כדאי ביותר לשלב את לימודי מנהל עסקים עם התמקדות מסוימת מבין שלל הנושאים.


מוגש כשירות לציבור על ידי מרכז אקדמי דן


הוספת מאמר