• מאת roiys

לימוד מחשבים בחינם

"לימודים באינטרנט-צר עולמי כרוחב הפס" הוא מיזם חדש ומצליח בתחום המחשב, אתר ללימודי מחשבים המקנה ידע ומנחה את המשתמש באמצעות מדריכי וידאו בחינם. השיטה פשוטה וידידותית, המדריכים מועברים באמצעות מדריכי וידאו קצרים הכוללים צילום מסך המחשב והפעולות המתבצעות בו בתוספת הסבר פשוט בעברית.

מנהלי האתר שואפים להעלות לציבור המשתמשים את הביטחון בשימוש במחשב וברשת, באמצעות אתר זה אפשר ללמוד ולהתקדם לרמה גבוה יותר תוך רכישת ידע נרחב בתחום הרצוי. בנוסף, נפתחה באתר קטגוריה של מוסדות ללימוד מחשבים בכדי לקשר בין הגולשים ובין המוסדות השונים.

האתר נראה מרשים ומקצועי ויחד עם זאת הוא מאוד נוח לשימוש, נראה שהושקע מאמץ בכדי להתאים את האתר גם למתחילים וגם למתקדמים. האוכלוסייה המבוגרת תמצא באתר מדריכים קצרים בנושאים נקודתיים, אליהם ניתן להגיע באמצעות תיבת החיפוש החכמה. עסקים, סטודנטים ותלמידי תיכון יוכלו להיעזר בקורסים מלאים בתכנות "אופיס" השונות (קורס וורד 2010, קורס אקסל 2010, קורס פוואר פוינט 2010 ועוד) ולחסוך זמן רב בחיפוש פתרון לבעיות בהכנת מסמכים או טבלאות. הגולש הפשוט ייחשף לעולם שלם של תוכן החל מחומרה ותוכנה ועד למילון מושגים, מדריכים לתיקון תקלות שכיחות וקורסים מקצועיים. לדבריהם, "זהו קצה הקרחון, התוכן המיועד להיכנס לאתר הוא עצום, יש קטגוריות שלמות שעדין לא הגענו אליהם ונכון להיום הרשימה רק מתארכת. חשוב לנו שהגולשים ידעו שאנחנו נותנים עדיפות לבקשות שמופנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר באתר." 


הוספת מאמר