לימודים אקדמאיים

  • מאת kidum.market

להתכונן לחלק המילולי של GRE


כשמדובר על מבחן GRE, קיים דגש חזק מאד על החלק המילולי של המבחן. למה דווקא על החלק המילולי? כי בשורה התחתונה, מבחן GRE כולל חלק כמותי כידוע, שההוראות שלו הן באנגלית - אבל החלק הכמותי הוא בסופו של דבר קשור למספרים, לגיאומטריה והסתברות - אלו דברים שהם זהים גם בעברית וגם באנגלית. אבל כשזה נוגע לפרק המילולי, דווקא שם מתחיל האתגר האמיתי. אז איך אפשר להתכונן אל GRE כמו שצריך?

יותר קשה אפילו מג'ימט
אולי שמעתם על מבחן ג'ימט, שמיועד למי שרוצה ללמוד לתואר ראשון בארה"ב. המקרה של מבחני GRE הוא אפילו מורכב יותר, שכן הם מיועדים למי שרוצה ללמוד תואר שני או תואר שלישי. לכן, גם אם ראיתם שלקראת מבחן ג'ימט רמת האנגלית שלכם מספקת, כדאי ללמוד במיוחד אל מבחני GRE תואר שני או שלישי - כי אפילו האמריקאים עצמם שוקדים לא מעט חודשים, ומנסים ללמוד ולהרחיב את אוצר המילים שלהם. אפילו אם אתם שולטים באנגלית ברמת שפת אם - עליכם ללמוד במיוחד לקראת הפרק המילולי של GRE.

ללמד לבד או בקורס?
כדאי לדעת, שכדי ללמוד לקראת מבחן GRE, עליכם להירשם לקורס מקצועי שידע להכין אתכם. אפשר כמובן ללמוד למבחן GRE בבית לבד, אבל כדאי לדעת שלקורס GRE יש את כל היתרונות עבורכם, כי הוא כולל גם תרגול רב בבית, אך גם הכוונה של מורה מקצועי, מומחה למבחני GRE, שיוכל לתת לכם חיזוקים, ולדעת היכן אתם צריכים להתחזק, איפה עליכם להתאמן עוד, ואיך תוכלו להתמודד כמו שצריך עם מגוון השאלות של המבחן. כך תוכלו להגיע לתוצאה המקסימאלית, ותוך מספר חודשים בודדים (לעתים אף פחות מחודשיים) כבר תהיו מוכנים לקראת הבחינה.


הוספת מאמר