לימודים אקדמאיים

  • מאת kidum.market

קורס אנגלית עסקית – מה לומדים?

לא משנה כמה נלמד ונשקיע באופן עצמאי בלימודי אנגלית, בתיכון או אחרי הצבא, לענף מנהל העסקים יש אוצר מילים הייחודי לו. סביר להניח שבשיעורי אנגלית בתיכון לא למדתם על מילים כמו "רבעון", "שנתון", או דיווידנדים. כדי להצליח בעולם הגדול אתם תצטרכו ללמוד אנגלית עסקית – הקורס בתחום זה חולש על מגוון נושאים, מאוצר מילים במשפטים ועד לכספים והנהלת חשבונות.

קורס בלימודי אנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית עוסקים במספר רב של נושאים שקשה למנותם במאמר אחד. זהו היתרון הגדול ביותר של קורס אנגלית עסקית – האפשרות לרכוש אוצר מילים מגוון, שבכללותו מאפשר לכם להפוך לאנשי עסקים טובים יותר.

אז מה לומדים בקורס לימודי אנגלית עסקית? הנה כמה דוגמאות – אוצר מילים מעולם השיווק והפרסום, הנהלת חשבונות, ניסוח משפטים משפטיים וכן אוצר מילים בתחום, שירות לקוחות, וכמובן גם אוצר מילים מעולם הכספים. לצד ההכרה של המילים, קורס אנגלית עסקית יאפשר לכם לרכוש ידע וכלים בניהול משא ומתן בשפה האנגלית. תוכלו לתרגל את מיומנות ניהול הפגישות במסגרת לימודי אנגלית, עבודה מול ספקים, וכן תרגול מלאכת המשא ומתן.  

בשונה מקורים אחרים, לימודי אנגלית עסקית יקנו לכם גם מיומנויות שמעבר ללימוד השפה עצמה. בין אם במסגרת פגישה עם מנהלים או במהלך הרצאה, סביר להניח שתצטרכו להעביר מצגת לקהל מסוים – לימודי אנגלית עסקית יקנו לכם את המיומנויות בהעברת מצגות באנגלית.

קורס אנגלית עסקית – קידום בקריירה

לבוגרי קורס אנגלית עסקית יש יתרון רב על פני מנהלים, אנשי עסקים, ובכלל מועמדים אחרים למשרות בהן נדרשת ידיעת השפה האנגלית. אם קורס אנגלית עסקית הקנה לכם את המיומנויות הדרושות לתחום התעסוקה שלכם, סביר להניח שאוצר המילים שלמדתם יקנה לכם קידום משמעותי בקריירה. כעת, לאחר שסיימתם את לימודי אנגלית עסקית, יש לכם אף את ההזדמנות לעשות "רילוקיישן" למדינות ברחבי העולם.


הוספת מאמר