• מאת dietathcg

דיאטת הורמון ההיריון על בסיס תרסיס אצות ים - פירוט השלבים

דיאטת HCG המקורית זאת דיאטה מדהימה ביעילות שבה היא ממיסה את כל השומן המיותר בגוף של אישה או גבר כאחד. אחד הדברים המרתקים בה היא החוק שלה: לכל קילוגרם של שומן שהולך – האדם גם מצטמצם בסנטימטר 1 בהיקפים.

בנוסף ליעילותה דיאטה HCG המקורית ידועה בדרישה לעשות במדויק את ההנחיות המקוריות של דר סימונס, חוקר ורופא בריטי שפיתח את הדיאטה במהלך יותר מ- 40 שנה בקליניקה הפרטית שלו ברומא.

לכן, זה לגמרי לא מספיק לקנות ספריי HCG, לא משנה אם זהו תכשיר שמכיל הורמון אנושי או ספריי צמחי מבוסס אצות ים, כמו שאנחנו ממליצים. הרי הפעולה העיקרית של HCG – היא לגרום לגוף להמיס שומנים בזמן היריון. וכמו שכולנו יודעים שאישה בהיריון יכולה לעלות במשקל במקום לרדת, כך גם לקיחת התכשיר ללא ביצוע השלבים וההנחיות המדויקות של דר סימונס עלולה להביא לעלייה במשקל במקום ירידה משמעותית שכל כך רוצים בה.

במאמר הזה אני רוצה לתת את השלבים של התהליך בקיצור כמו שהם מופיעים באתר שלנו.

פירוט השלבים בדיאטת HCG המקורית

1. יומיים של זלילה – צוברים HCG בגוף

כדי להבין את המשמעות של יומיים של זלילה, צריך להכיר את עבודת המחקר של דר סימונס. הרופא מצא שקיימים 3 סוגי שומנים בגוף: שומן זמין לשריפה בתור אנרגיה, שומן שמרפד איברים שונים בגוף ושומן "רע" שהגוף לא מסוגל לפרק והוא שם אותו בצד במאגרים שהופכים להיות לא זמינים לשימוש ושריפה.

התפקיד של HCG בגוף הוא לשחרר מאגרים של שומן מיותר לצורך שריפה והפיכה למזון. כאשר HCG נמצא בגוף, השומן הופך להיות זמין ויכול לספק בין 1500 עד 4000 קלוריות ביום. הבעיה היא שלגוף לוקח זמן להבין את הנקודה ולהשתכנע שאגן הגיע הזמן לשחרר את השומן לשריפה. זה לוקח עד 3 ימים עם HCG בגוף.

ועד שיש מספיק שומן זמין בגוף לשריפה בתור מזון, הגוף זקוק לאנרגיה חלופית שאותה הוא יכול לקבל רק משומן מיידי. אותו אנחנו צוברים ביומיים האלה כדי לא להיות רעבים בשבוע הראשון של התהליך. ככל שאוכלים יותר ביומיים האלה – כך מרגישים טוב יותר בימים הראשונים של התפריט המצומצם.

צריכים לעלות 2-3 קילוגרם שאותם מורידים תוך יומיים-שלוש של התפריט המצומצם בהמשך.

פירוט נוסף והסברים פרטניים ניתן לקרוא במדריך של דיאטת HCG בערכה המלאה שלנו.

2. שלב השריפה – תפריט של 500 קלוריות

זהו השלב העיקרי של התהליך. אני, כמובן, לא אתן את כל הפרטים של השלב הזה – זה לוקח כמה עשרות דפים כדי לפרט את התפריט, את התופעות השונות שיכולות לקרות ואיך לטפל בהם וכו’.

הדבר החשוב – לוקחים HCG כמה פעמים ביום כדי להמשיך לאותת לגוף שהשומן הבעייתי צריך להיות זמין לשריפה ולא מפריעים לו לצרוך אותו על ידי אכילת רשימת מזונות מאוד מדויקת שנחקרה על ידי דר סימונס במהלך 16 שנה של שימוש קליני.

לקריאת המשך המאמר: דיאטת HCG המקורית – פירוט השלבים בדיאטת HCG


הוספת מאמר