מחשוב עסקי

  • מאת gozol

\החלפ מסך למחשב נייד,hp, dell,ibm,compaq,lenovo,mac,fujitsu,msi,macbook air,pro,

שלב 1: בדוק אם אתה צריך מסך חדש
אם כבר ירד הנייד או הפיל משהו על זה, ועל המסך יש שבר, האבחנה היא קלה. חבר צג חיצוני במחברת דרך יציאתVGA-out שלו כדי לוודא כי רכיבים אחרים של המחברת עדיין עובד. אם פונקציות מחשב נייד כראוי מכל בחינה אחרת, זה הזמן להתחיל לחפש חלקים כדי לתקן את המסך.
אם הבעיות שלך לתצוגה הם לא תוצאה של נזק פיזי נראה לעין, עם זאת, הבעיה לא יכולה להיותLCD.אם מהבהבת תאורה אחורית המסך שלך, כיבוי לאחר מספר דקות של שימוש, או לא בא על כלל, אך עדיין ניתן לראות תמונת מסך חלש, הבעיה שלך עשוי להיות מהפך, קרש קטן שמספק חשמל תאורה אחורית. החדשות הטובות הן כי לוחות אלה זמינים גם מתחת ל -100 דולר. (אנחנו אראה לך איך לאתר ולהחליף את מהפך.) אם החלפת ממיר לא פותר את הבעיה, את התאורה האחורית עצמו עשוי להיות פגום. אם זה המקרה, החלפתLCD צריך לתקן את הבעיה שלך.
אם אתה רואה ג 'יבריש, קווים, או צבע מלא על המסך, קשר צג חיצוני ולעבור להציג (אם אפשר). אם הבעיה בולטת על צג חיצוני, הבעיה היא כנראה עם לוח האם של המחשב הנייד שלכם או המעגלים וידאו, לא את התצוגה. אם בצג החיצוני פועל כהלכה, ה-LCD או הכבלים המובילות אליה הם הבעיה סביר.


שלב 2: מצא ולהסיר את הברגים הלוח

בזהירות לחטט האחורי גומי קטנה מכסה על הלוח כדי לחשוף את הברגים שמחזיקים אותו במקום.
לפני רכישתLCD חדש, אתה רוצה לבדוק, ואולי להסיר הנוכחי. בעשותו כן ייתן לך הזדמנות ספוט גורמים אפשריים אחרים עבור הבעיה שלך לתצוגה, וכן כדי לאסוף את המספרים חלק הכרחי על מנת להבטיח כי אתה מקבל את המסך החלפת הנכון.
לפני שאתם מתחילים, להסיר את הסוללה של המחשב הנייד ונתקו את הלבנים לשלטון. עבור רוב המחשבים הניידים, תצטרך רק כמה כלים כדי להסיר את המסך: מברג פיליפס קטן, ו מברג קטן מאוד הראש שטוח או סכין.
ראשית, עליך לאתר את בורג מכסה. אלה גומי קטנה מכסה נמצאים בדרך כלל על החלק הקדמי של הלוח של התצוגה (מסגרת מסביב), אף על המחברות כמה אתה עלול למצוא את מכסה בצד של המסך. (שים לב כי הוראות אלו יעבדו עבור מודלים הנייד ביותר, אך לעתים תיתקל עיצובים יוצאי דופן כגוןG4 iBook של אפל, אשר עושה שימוש בברגים אלן, או ה-MacBook של אפל, אשר אין ברגים מחזיקbezel שלה במקום.)
השתמש קצה מברג ראש שטוח סכין קטן או כדי לחטט בקפידה לאחור את הפינה של כל מכסה הגומי סביב המסך עד שאתה יכול לראות אם בורג נמצאת מתחת. אם איתרת בורג, להסיר את המכסה ומניחים אותו בתוך שקית פלסטיק קטנה או מיקום בטוח אחרים. בדרך כלל, תמצא לפחות ארבע, ואולי שש, ברגים על הלוח. אחרי שאתה נמצא בהם כל, להסיר אותם ולאחסן אותם עם מכסה.


שלב 3: הסירו את הלוח

ברגע שיש לך להסיר את כל הברגים המאבטחים של הלוח, משוך בעדינות את הלוח מןLCD.
במרכז התחתון של המסךLCD, בזהירות העבודה האצבעות בין הלוח לבין המסך, ו בעדינות את הלוח.בדרך כלל, זה יהיה בקלות הצמד רופף; אם לא, בעדינות למשוך אותו לכיוונים שונים עד שהיא עושה.בזהירות לעבוד בדרך שלך ברחבי שאר הלוח, מושך אותה הרחק הפלסטיק האחורי של מכסה את המסך.
לאחר הלוח כבויה, תראה אתLCD בתוך מסגרת המתכת שלו. על רוב המחברות, את הלוח מהפך היא ישירות מתחת למסך. כעת תוכל להיות מסוגל להטות את קדימהLCD, הרחק פגז הפלסטיק מאחורי זה.אם לא, בדוק אם הברגים נוסף להבטחת מסגרת מעטפת.
אם אתה תקלות בעיה שאינה כרוכה נזק פיזי כגון מסך סדוק, לבדוק את הכבל שמחבר את המסך ללוח האם ואת מהפך עבור חיבורים רופפים או חוטים מנותקים. אם יש לך מזל, והפתרון לבעיה עשוי להיות פשוט כמוreseating כבל רופף או החלפת אחד שבור ברור.
טיפ: אם בכל נקודה הלוח אינו פופ חינם עם כמות מתונה של כוח, בדוק כדי לוודא שאתה לא להתעלם מכל הברגים.


שלב 4: מצא את חלקי החילוף הנכון

חשיפת האחורית של פאנל ה-LCD מאפשר לך לראות, מספר חלק יצרן פרטי שלה, כמו גם להגיע חיבורי הכבלים שלה.
עכשיו, כי אתה כבר חשף את המסך, ולחפש תווית על הגב מראה מספר החלק של היצרן. זו בדרך כלל כוללת אחד או יותר אותיות, ואחריו שורה של מספרים. היצרנים משתמשים לעתים במסכי שונים עבור גרסאות של הדגם הנייד אותו, כך שיש מספר זה יבטיח לך לקבל את המסך תחליף הולם עבור המחשב הנייד שלך.
חמוש עם המידע הזה, אתה מוכן להבטיח החלפת המסך. רוב הסיכויים שאתה יכול לרכוש את המסך מהיצרן במחברת שלך, אבל אתה בטח משלם פרמיה תלולה. המלצתנו היא לבצע חיפוש מקוון אחר.הזן את מספר החלק של ה-LCD (או של מספר הדגם הנייד ועל במונחים כמו "החלפת מסך") במנוע החיפוש כדי למצוא מגוון רחב של משווקים באינטרנט עבור חלקי המחשב הנייד. eBay הוא עוד טוב מקור-you'll למצוא מסכי חדשים, תפקוד בשימוש במסכי משך ממחברות שבור, וממירי תחליף.
חברה המתמחה צגיLCD חלופי עבור רוב המותגים הנייד הגדולות, ScreenTek הוא עוד מקום מצוין להתחיל. הוא מציע גם שיפור מבריק במיוחד עבור מסכי כמה מודלים הנייד, כמו גם מבחר של מדריכי התקנה מאויר.


שלב 5: החלף את המסך שבור

אחרי שאתה עמדת ה-LCD החדש, בורג אותו למקומו בתוך מסגרת מתכת.
לפני הסרתLCD שבורים, עליך לנתק את הכבלים המחברים את זה במחברת. כבל וידאו הוא בדרך כלל כבל סרט ארוך מודבק לחלק האחורי של המסך. הסר את הקלטת, אז בזהירות נתק את מחבר מהחלק האחורי של ה-LCD. כמו כן יש להקפיד לנתק את כבל החשמל ביןLCD וinverter. אם אתה צריך להסיר את מהפך להחליף אותו או לגשת מחבר את כוחה, פשוט להסיר את הברגים שמחזיקים את מהפך במקום, ולאחר מכן לנתק את החשמל מחברים מצד אחד של הלוח מהפך. לאחר הכבלים מנותקים, להסיר את הברגים שמחזיקים אתLCD על מסגרת מתכת, ולהחליק את הישןLCD. התקנת ה-LCD החדש הוא פשוט עניין של היפוך התהליך: בורג ה-LCD החדש לתוך מסגרת מתכת, ואז לחבר את כבל וידאו מהפך.


שלב 6: כוח זה
לפני החלפת הלוח וברגים, שמים את המסך החדש במבחן. צרף לבנים הכוח שלך או להתקין מחדש את הסוללה, ואת הכוח את המחשב הנייד. אם המסך אינו פועל כראוי, כוח כלפי מטה, ואז לבדוק שוב את מהפך ואת חיבורי כבל וידאו.
ברגע שאתה עובד הכול בטוח, להצמיד את הלוח במקום, להחליף את הברגים, ולחצו על בורג מכסה.(מומלץ להוסיף טיפה של דבק מתונה, כגון אלמר של, אל החלק האחורי של בורג מכסה כדי לאבטח אותם.) המחשב הנייד שלך הוא עכשיו שוב בפעולה, בכל חלק של העלות שאתה מוכן לשלם כדי לקבל את המסך מוחלף על ידי היצרן.


הוספת מאמר