לימודים אקדמאיים

  • מאת michlala

מ-ה-פ-כ-ת המודול !!!

שיטת המודולים הינה שיטת לימודים מהפכנית במכללה המשותפת בפרט ובתחום הלימודים המקצועיים בכלל. המכללה המשותפת הינה המכללה היחידה בישראל שמאפשרת לתלמיד בזמנו החופשי, ביעילות רבה וללא סיכון כספי, לבנות בעצמו בקצב המתאים לו ובזמנו הפנוי את הקריירה הריווחית אליה הוא שואף וחותר – המכללה המשותפת כאן לסייע לו בכך. בשיטת המודולים הסטודנטים בוחרים ולומדים את הקורסים או חלקיהם, במחיר נמוך יחסית. הקורסים ו/או מסלולי הלימוד במכללה המשותפת פוצלו למודולים קצרים ונוחים המקלים על הסטודנט ומאפשרים לו ללמוד ולעבוד על פני זמן ארוך יותר, להבין את החומר, ליישמו ולהצליח וזאת מבלי להפסיד את כל כספו, כפי שהיום קורה בתחום הלימודים. מעתה מהפכת המודולים מאפשרת לסטודנט הלומד להימנע מהפסד כל כספי לימודיו ובמכללה המשותפת יוכל להצטרף בהדרגה למודולים השונים במסלול לימודיו ולהחליט בכל פעם אם ברצונו להמשיך בתחום בו בחר או להפסיק או לעבור מסלול לימודים או התמחות. מהפכת המודולים מאפשרת הזדמנות שווה לכל אחד ואחת להירשם ללימודים ולממש את זכותו הבסיסית ללמוד ולהצליח.
בוא ליהנות ממהפכה אמיתית המאפשרת לך להצליח במחיר הוגן !!

לרשותכם רשימה מפורטת של המודולים לפי מקצועות ומסלולי הלימוד. ההרשמה וההצטרפות ללימודים במסלולי המודולים מחייבת בחירה של 3 מודולים לפחות מתוך כלל התוכנית ובמחיר הוגן. 

היה והשלמתם את 3 המודולים וברצונכם להמשיך בלימודים ולסיים את מסלול הלימודים/הקורס תוכלו להירשם לשאר המודולים. אם החלטתם לשנות כיוון או תחום או אם מכוח עליון הקפאתם לימודיכם, תוכלו להפסיק ללמוד ולהיות מחויבים רק על המודולים שבחרתם ללמוד ולא על מחיר הקורס/המסלול המלא.

מהפכת המודולים מעמידה את המכללה בשורה הראשונה של המכללות בישראל ומעתה כל הדלתות פתוחות בפניכם ללימודים הנכונים לכם ולקריירה מוצלחת ! .


הוספת מאמר