• מאת שיואושר

סדנאות צחוק למבוגריםקשה להאמין כמה זה משחרר
צחוק נראה לנו לעתים דבר שאין צורך להתעמק בו מאחר ולדעת רבים הוא מגיע בעצמו ברגעים מסוימים ואין לו השפעה ארוכת טווח על חיינו. אז הגיע הזמן להבין מדוע סדנאות צחוק למבוגרים יכולות ליצור לא רק חוויה קצרה של שחרור מדהים אלא שהן יכולות להזכיר לנו מדוע צחוק הוא דבר חשוב שצריך לאמץ אותו ולהשתמש בו.

סדנת מדהימה של צחוק תכלול חימום צחוק ולאחר מכן תרגילי צחוק שיכולים לשמש כל אחד במהלך חייו. צחוק הוא באמת דבר שיפה לבריאות שלנו והוא יכול לתרום לנו רבות, לכן אם נשימות יוגיות מודרכות או מדיטציות צחוק שנערכות במסגרת של סדנא מוצלחת, יכולות לשפר את איכות החיים שלנו הרי שאין כל סיבה להימנע מהן.

לפעמים חשוב להרגיש קצת כמו ילד
לא אחת אנו מוצאים את עצמנו מקנאים בילד קטן שעומד לו בפינה מסוימת וצוחק מלוא הפה. האם הדבר אומר שאנו לא יכולים לעשות את אותו הדבר? האם לנו לא מגיע להרגיש לפעמים כמו ילד שמשוחרר מעול העולם המודרני רווי המתחים והלחצים?. נראה שדווקא להיפך. מגיע גם לכל מבוגר להרגיש את השחרור העצום שיוצר צחוק אמיתי.

סדנאות צחוק למבוגרים מראות את העוצמה של צחוק שבא מפנים בצורה כנה, ממש כפי שקורה אצל ילדים. תוך הסתכלות הרבה יותר אופטימית על החיים ותוך הבנה שצחוק יכול לעזור לנו להתמודד עם עומסים רבים במרוץ המטורף של החיים, סדנאות אלה עושות חסד עם מי שמעוניין ליהנות מחייו בכל רגע שלהם.

מתאים במיוחד גם לאירועים שונים
חשוב להבין עד כמה סדנת צחוק היא דבר שיכול לשדרג כל אירוע. כיום אנו רואים כיצד כל אחד מחפש דרכים לעשות את מסיבת היום הולדת שלו, את מסיבת הרווקים/ות שלו/ה או את ימי הגיבוש, ימי הנישואין, וימי הכיף להרבה יותר כיפיים. סדנאות צחוק למבוגרים מקיימות את ההבטחה לגלגולי צחוק שקשה להשוות אותם לשום חוויה אחרת.

אלו שכבר חוו מלוא גרונם את הצחוק של סדנאות אלה באירועים שונים יכולים לספר עד כמה הם מחכים לאירוע נוסף שבו הם יצחקו כמו שלא צוחקים בד"כ. גם אם מדובר במסיבת פנויים פנויות וגם אם במסיבות אחרות שבהן יש צורך להשתחרר כמה שיותר מהר, הרי שסדנאות צחוק לחבר'ה מבוגרים הם הרבה יותר מלהיט.

להזמנת סדנאות צחוק למבוגרים חייגו - 0522449240הוספת מאמר