• מאת שיואושר

סדנא למודעות עצמית


 

כלים אמיתיים לחשיבה חיובית

לא מעט אנשים בגילאים מגוונים ביותר מבינים עד כמה מודעות עצמית היא דבר שיכול לתרום להם רבות. במהלך של סדנא למודעות עצמית המתנהלת בצורה רצינית ועל סמך ניסיון רב והתאמה לכל אדם אפשר בהחלט לראות כיצד זוכים המשתתפים לכלים אמיתיים שאיתם הם יכולים לעורר שינוי משמעותי בחייהם.

 

שינוי הוא לא דבר פשוט ולכן יש לבצע אותו בצורה זהירה וממוקדת. דרך טכניקות הקשורות הן לגוף והן לנפש שלנו סדנא איכותית לוקחת את האדם למסע מעמיק שתוצאותיו יכולות להיות מרשימות ביותר. כך, הדרך לחשיבה חיובית, לשליטה מצוינת, לשיפור התדמית ולהרגשה כללית טובה יותר, היא עקבית ומביאה לתוצאות מוכחות.

 

שלווה רוחנית בדרך להגשמה עצמית

אנו חיים בעולם שבו אנו משתדלים להספיק כמה שיותר משימות שהוטלו עלינו. כך בנוי עולם מודרני והוא לא מאפשר כמעט לאף אחד לעצור לרגע ולקחת פסק זמן שבו הוא מנסה לשפר את חייו. בעולם חומרני כזה סדנא למודעות עצמית שמתבססת על פסק זמן רוחני ועמוק היא נכס עצום שיכול להוציא כל אחד לדרך חדשה ומספקת יותר בחייו.

 

מעבר לתחושת השלווה בסדנא כזו רואים המשתתפים כיצד הטכניקות החשובות מפרות את מהלך השינוי שבו הם חפצים. פיתוח של יכולות תקשור, הכרת מרכזי האנרגיה שלנו, מימוש חלומות שונים, חתירה אמיתית להגשמה עצמית, חשיבה נכונה, אמונה ועוד אלמנטים אחרים מצעידים בצורה בטוחה את האדם לשינוי חיובי מהותי.

 

מה אפשר ללמוד בסדנא מעין זו

סדנא רצינית שבה מסתמכים המדריכים על ניסיון רב ועל היכרות רבה של תחומי החיים השונים היא כזו שכבר מהשיעור הראשון מרגישים המשתתפים כיצד הם נחשפים לכלים חשובים ולטכניקות מועילות. בין מבוא למודעות עצמית וליכולות תקשור לבין מערך הצ'אקרות וחיבור לתת המודע ולעין השלישית, מבין כל משתתף שמדובר בתהליך מרשים.

 

גם אלמנטים חשובים כמו פשר החלום, עולם הקריסטלים, הכרת הילד הפנימי, שינוי מול הסביבה ועוד הם כאלו שמרכיבים סדנא למודעות עצמית שמקיימת את ההבטחה לשינוי אמיתי. בעבודה נכונה על מדיטציה ורבדים פנימיים חשובים השינוי הוא דבר אפשרי שמחכה לכל מי שבאמת מעוניין לבצע אותו.

 

להזמנת סדנה למודעות עצמית  חייגו 0522449240

 

 

 


הוספת מאמר