• מאת שיואושר

סדנת יוגה צחוק


 

 

היוגה מביאה לגמישות של רפלקס הצחוק

יש לא מעט סדנאות שמועברות בצורות שונות ברחבי ישראל כולה אך נראה כי סדנת יוגה צחוק היא בין המיוחדות שבהן. בסדנא כזו אפשר לראות כיצד מי שעוסק בכך ומדריך את המשתתפים מצליח ליצור אצלם פרצי צחוק מבורכים ביותר תוך זמן קצר מאוד. אין ספק שמדובר בתמונה משגעת עבור מי שרואה זאת מבחוץ.

 

אבל למה להישאר בחוץ? נראה כי השתתפות בסדנא מיוחדת כל כך שמעניקה לנו את החופש לצחוק תוך שימוש ביוגה היא דבר שלא כדאי לוותר עליו. בזכות יצירת שיטת יוגה שמשחררת את רפלקס הצחוק ותוך שימוש באלמנטים יצירתיים כמו מוסיקה, מלחמת כריות, ריקודי עם ועוד אף אחד מהמשתתפים לא יכול להישאר אדיש.

 

תרומה משמעותית בהיבטים רבים של החיים

מעבר לכך שצחוק הוא דבר שעושה טוב לכל אדם בצורה אישית הרי שאפשר לראות כיצד הוא תורם רבות בלא מעט מקרים ומצבים. דמיינו אולם או חדר גדול שבהם עומדים אנשים בדומייה מוחלטת או בפנים חמורות סבר, ולעומת זאת דמיינו שהם צוחקים מלוא הפה. באיזה מצב לדעתם תיווצר תקשורת מהירה ומדהימה בין כל הנוכחים?.

 

את התשובה לשאלה רטורית זו כולכם יודעים. לכן סדנת יוגה צחוק היא בעלת חשיבות רבה. יצירת קשר מהיר בצורה זורמת, התגברות על כל פערי תרבות שהם, תחושה נעימה של קרבה וכמובן גם שיתוף פעולה מדהים הם אלו שסדנא מוצלחת ואיכותית יכולה ליצור אם היא מנוהלת ע"י מי שמכיר את הנושא ועושה זאת מהלב.

 

שילוב מושלם יוצר סדנא מטריפה

לא מעט אנשים מפעילים סדנאות שונות אך נראה כי יש צורך בשילוב מסוים על מנת להפוך סדנא למוצלחת באמת. אין ספק שסדנא מוצלחת היא הרבה יותר ממספר רגעים של הנאה צרופה אלא שהיא תורמת זיכרונות נהדרים למוחנו ומאפשרת לנו להכיר דרכים לפתוח בצחוק על מנת לחזק את עצמנו ברגעים שונים בחיים.

 

לכל גיל ובכל מצב סדנת יוגה צחוק יכולה לתרום רבות מעבר להנאה העצומה שבה, וברגע שאנו זוכים לקהל מוזמנים עם ראש פתוח ויוצרים הכנה מוקדמת יחד עם מקום מתאים ואביזרים נכונים אפשר לראות כיצד מנחה מוכשר יכול לקחת את הסדנא כמה צעדים קדימה ולחקוק בראשיהם של המשתתפים חוויה שאין כדוגמתה.

 

להזמנת סדנת יוגה צחוק חייגו - 0522449240

 


הוספת מאמר