• מאת gozol

מעבדת מחשבים ניידים

הכתבה בפאנל הניהול
מעבדת מחשבים ניידים
מעבדת מחשבים ניידים

ידוע לכולם שתחום המחשבים הניידים הולך לכיוון המחשב הקומפקטי,קטן, ונח לשימוש לאדם הממוצע. לפני40 עד 50 שנה יכולנו למצוא מחשבים בגודל של חדר אשר מבצעים מספר פעולות מצומצמות ביותר.. ביל גייטס עצמו טען פעם כי שזיכרון מחשב של 640 קילובייטאמור להספיק לכל אחד. וכבר לפני עשר שנים ניתן היה לתפוס אנשים מחוץ לבית עם מחשב נייד, לעומת הלפטופים של היום שהם קטנים קומפקטיים וזולים הלאפטופים הראשונים היו מסורבלים וכבדים. היום ניתן למצוא מחשבים ניידים לדוגמא האייפון, שניתן להכניסם לכיס האחורי ולא להרגיש שאתה מסתובב עם מחשב.
למרבה הצער המחשבים הניידים מתקלקלים לעיתים תקופות יותר מהמחשב הנייח הביתי. כשבוחנים מחשבים ניידים קטנים, התיקון שלהם מסובך יותר. במחשב גדול הגישה לחומרה כגון: לוח אם, זיכרונות,דיסק קשיח,מעבד,וספק הכח יחסית נוחה. פותחים את המארזוישר ניתן לראות מי נגד מי.. במחשבים ניידים הכל מיניאטורי יותר, צפוף יותר, ולכן קשה יותרלעלות על התקלה ולתת פיתרון הולם במחיר השווה לאותו פתרון כמו במחשב הנייח.זאת אחת הסיבותשבגללה מומלץ לעשות תיקון מחשב נייד רק דרך מעבדת מחשבים ניידים מנוסה ומתמחה שיש בידיה ציוד מקצועי ויקר שלא נמצא בהישג יד לכל טכנאי מחשבים פרטי.
Lגו מחשבים - מעבדת מחשבים ניידים מקצועית המחזיקה במעבדה ציוד הלחמה מהמתקדמים בתחום כמו כן מכשיר אינפרא אדום המאפשר להרים ולהלחים רכיבי BGA בלוחות אם של מחשבים נישאים.
טכנאי גו מחשבים פועלים בתחום השירות כבר מספר לא מבוטל של שנים ונותנים מענה ללקוחות בבית,במשרד,והן במעבדת גו מחשבים הממוקמת בר"ג.המעבדה מתמחה בתיקון מחשבים ניידים, נייחים, וכן מכירה של דגמים פופולאריים של מחשבים ניידים. יש לנו נסיון עשיר בביצוע פעולות תיקון מכל הסוגים ועבור מחשבים ניידים של כל החברות, ביניהן HP, קומפאק, אייסר, לנובו, MSI, LG, טושיבה ,דל והרשימה עוד ארוכה.
אנו מסוגלים לתקן כל תקלה אפשרית, החל מתיקון והחלפה של לוח אם, דרך החלפת מקלדות מסכים,רכיביBGA קבלי SMT,דיסקים קשיחים,כוננים אפטיים CD, החלפת כרטיסי מסך, תיקון שקע טעינה ועוד. אנו מציעים שירותים מקצועיים, מנוסים ואדיבים.
טכנאי מחשבים עד הבית 0722460640 כרטיס עסק: http://www.prosites.co.il/UniqueBusiness.asp?ID=5439
כחלק מהשירותים שאנחנו מעניקים ללקוחותינו בנוסף לשירותי תיקון מחשבים אנו מבצעים שירותי איסוף והחזרה של המחשב באיזור המרכז.. אנחנו נבוא אליכם, ניקח את המחשב, נתקן אותו ונחזיר לכם. כך נחסכת מכם הטרחה של לרוץ אלינו, לחפש חניה(למרות שהיא חינם אצלנו) וכן הלאה. צרו איתנו קשר עוד היום ונעשה הכל כדי להחזיר לכם מחשב נייד תקין במהרה ובאחריות.

נכתב על ידי
צוות גו מחשבים
0722460640


הוספת מאמר