• מאת seoart

חדר כושר בגבעתיים – בריאים ובזול


מומחי כושר בכל העולם מבינים כבר שנים שבתחום הזה אין קיצורי דרך. את כל מה שמנסים למכור לכם – "תוצאות תוך 30 ימים", "את השינוי תראו אחרי שבועות ספורים" ושאר פניני עולם השיווק, אי אפשר למכור למומחים ולמביני עניין. רק בעזרת עבודה נכונה ויעילה תוך שילוב בין אימונים גופניים לתזונה נכונה, ניתן לראות תוצאות אצל מרבית האנשים בתוך חצי שנה עד שנה. מה שאומר שזה בדיוק הזמן לחפש חדר כושר בגבעתיים, כדי שבקיץ הבא תוכלו להשוויץ בגוף חטוב ושרירי.

עבור תושבי תל אביב, אינפלציית חדרי הכושר גורמת לבלבול ורמה יחסית נמוכה מצד אחד, אך אינה מוזילה עלויות מצד שני. אך אם נזוז כמה קילומטר מזרחה, נגלה שלמצוא חדר כושר בגבעתיים זאת האופציה הטובה והעדיפה ביותר. לא רבים הם חדרי הכושר בגבעתיים, אבל על האיכות, מסתבר, לא מתפשרים שם. רמת מתקנים גבוהה, מדריכים פעילים ומקצועיים ולא כאלו שבאים להעביר עוד יום עבודה, תכניות חוגים מגוונות וגמישות, ואווירה טובה של כיף וביצועים ביחד.

מנוי חדר כושר בגבעתיים ייהנה לרוב ממחירים מופחתים בהשוואה לחברו התל אביבי, מבצעים רבים ואפשרויות מנוי ללא התחייבויות כובלות וממושכות. המנוי יעלה לכם בסביבות 200- 300 ₪ כולל כל החוגים המוכרים – ספינינג, פילאטיס, סדנאות בטן, אימוני אירובי למיניהם וכו'. רק זכרו לוודא ששעות וימי הפעילות של חדר הכושר תואמים לזמנים הפנויים שלכם.

לפני שאתם רצים להירשם אל חדר כושר בגבעתיים נמליץ בחום להימדד בפרמטרים שונים של גובה, משקל, אחוזי שומן וכדומה. הציבו לעצמכם מטרות קצרות טווח בהן תוכלו לעמוד, אך לאחר עבודה קשה. לאחר הרישום התייעצו כל העת עם מדריכי חדר הכושר לגבי תכנית האימונים שלכם ובעיקר, לגבי נכונות העבודה. עבודה שאינה נכונה עלולה לגרום, במקרה הטוב, להיעדר שינוי או תוצאות רצויות. במקרה הרע היא עלולה להסב נזק גופני של ממש.

וגם אם במקרה אתם גרים בתל אביב, זו ממש לא בושה לנסוע 10 דקות כדי ליהנות מחדר כושר טוב יותר, מקצועי יותר, נעים יותר וזול יותר. חדר כושר בגבעתיים – כל היתרונות שבאימון גופני.   


הוספת מאמר