• מאת שיואושר

סדנאות העצמה אישיתלצעוד קדימה בגאון
ממש שלא כמו בעבר החיים של היום מציבים בפנינו אתגרים מאוד לא פשוטים. זה כמעט לא משנה אם מדובר בעקרת בית שנדרשת להתמודד עם בעיות מיוחדות של הילדים בבית הספר למשל, או באדם שמנסה לעשות הכול על מנת ליצור לעצמו קריירה מרשימה. מסיבות רבות ושונות אנו רואים כיצד סדנאות העצמה אישית מושכות אליהן לא מעט משתתפים במקומות שונים ברחבי ישראל.

כל אחד מאתנו מעוניין להרגיש כיצד הוא מצליח לפתח את עצמו בצורות שונות. זה יכול להיות הרצון להתקדם במסגרת מסוימת וזו יכולה להיות ההרגשה האישית שמטרידה אותנו בגלל כישלונות שונים. העצמה אישית היא דבר חשוב מאחר והיא יכולה לתרום לכל אדם לקראת יציאה לדרך חדשה ולהרגשה הקשורה לכך שהוא צועד קדימה בגאון אל עבר מימוש מטרותיו ולחלומותיו השונים.

כלים נכונים לביצוע פעולות אישיות
חשוב להבין עד כמה הגדרות של מטרות או מצבים שונים יכולים לעזור לנו להעצים את עצמנו בצורה ניכרת. זאת מאחר וכך נמנעים מהתפזרות וממידע מבלבל. במסגרת של סדנאות העצמה אישית אפשר לראות כיצד לומדים המשתתפים להגדיר מהו החלום הזה שיושב להם עמוק בתודעה ומה בדיוק הם רוצים להשיג או לממש כשהם מדברים על מטרות שונות, גדולות ומאתגרות ככל שיהיו.

בסדנאות איכותיות רואים רבים כיצד הם לא צריכים להתנגש באנשים אחרים וכיצד אין הם צריכים להכניע את מי שמולם או להיכנע לו בצורה כזו או אחרת. סדנאות העצמה אישית שמנוהלות בצורה מקצועית מדגישות את הכלים המוחשיים והרגשיים שבהם ניתן להשתמש בדרך להגשמה עצמית ובדרך להרגשה שבה כמעט ולא קיימת מטרה שאותה אי אפשר להשיג.

סדנא שהיא חוויה מעצימה בפני עצמה
מסגרות שונות מנסות להראות למשתתפים בהן דרכים מגוונות להצלחה ולהשגת כל תוצאה שאליה הם מכוונים. אך נראה כי עבור המשתתפים הרי שהם מבקשים ליהנות בצורה חווייתית ממסגרת איכותית על מנת שיוכלו לספוג את החומרים המועברים אליהם. ספיגה חווייתית יותר תאפשר הפנמה של ידע רב וחשוב, ובכך היא תעניק גם את הכלים האמיתיים לקידום ולהצלחה.

כך, אלו המגיעים אל סדנאות העצמה אישית מעוניינים לחוות את הדרך שהופכת אותם לכאלו שיכולים להגשים את החלום שלהם. לכן נראה כי אף אחד לא ישמח לקבל חומר "יבש" או משעמם אלא שכולם ישמחו לקבל דוגמאות מהחיים ולשמוע את התובנות החכמות שיאפשרו להם לנהל את עצמם בצורה טובה יותר ולנצל את היכולות שלהם בצורה מרבית.
הוספת מאמר