• מאת שיואושר

סדנא להעצמה אישית


 

אפשרות אמיתית להגשמת חלומות

לא מעט אנשים מרגישים כיצד לא נוח להם עם החיים שהם מנהלים כיום, וזה עוד בלשון המעטה. במצבים שבהם אנו מרגישים כיצד יש לנו עוד המון חלומות שאנו רוצים להגשים וכיצד אנו מאוד מעוניינים להיות במקום שונה לגמרי מזה שבו אנו נמצאים כיום הרי שלהצטרפות אל סדנא להעצמה אישית יכולה להיות השפעה על כך שנצא לדרך חדשה ונעבור משאיפות למעשים.

 

העולם כיום הוא מקום שבו די בקלות אפשר להרגיש כיצד מחכים לנו יעדים חדשים שאותם חשוב לנו לכבוש. אך נראה כי למרות כל האפשרויות הרבות שקיימות הן בנושאים הקשורים לעבודה וכיו' אנו מוצאים את עצמנו תקועים במקום מסיבות שונות. כך, בין אם מדובר ברצון להיות אסרטיבי יותר או בצורך להיות ממוקד יותר הרי שחשוב למצוא את המסגרת שתציע דחיפה אמיתית קדימה.

 

בין אסרטיביות לאגרסיביות

אין ספק שמדובר בהרגשה מאוד לא נעימה כשחשים כיצד יכולנו להתקדם אל עבר מטרה חשובה ולממש את היכולות שלנו. סדנא להעצמה אישית מדגישה לנו עד כמה יש לכוח הפנימי שלנו אפשרות מדהימה לצאת החוצה ולתרום לכך שנממש את עצמנו בצורה אבסולוטית. בסדנא איכותית אפשר בהחלט ללמוד את ההבדל בין אסרטיביות לבין אגרסיביות ולפעול בצורה נכונה.

 

פעולות נכונות תוך הבנת המשמעות של כל צעד הן כאלה שיכולות לקדם כל אדם בצורה קבועה וממוקדת. כשאנו שואלים את עצמנו לגבי חוסר הצלחה בפרויקט מסוים או לגבי ייאוש מניסיונות כושלים כלשהם עלינו למצוא את התשובות לכך באמצעות סדנא להעצמה אישית. כך אפשר להפחית בצורה ניכרת כישלונות מיותרים ולהבין מה צריך לעשות על מנת להתקדם בצורה חיובית.

 

לממש מטרות בצורה המעשית ביותר

לכל אחד מאתנו יש איזה חלום שיושב לו בפינת הלב או המוח. חשוב מאוד לחלום מאחר ובלעדי החלומות שלנו אנו די תקועים במקום ואין אנו מחפשים דרכים לקדם את עצמנו. פתיחת עסק מסוים, ניהול של קריירה מיוחדת יותר ועוד חלומות ומטרות הם כאלו שיכולים לדחוף אותנו קדימה אם נדע כיצד לנהל את עצמנו ולהאמין בדרך הנכונה שאנו לומדים לעשות.

 

במסגרת איכותית של סדנא להעצמה אישית ניתן לקבל כלים אמיתיים למימוש מטרות רבות ומגוונות. גילוי היכולות האישיות של כל משתתף והבנה כי לא תמיד צריך לפעול בהתאם לדרכים המקובלות בתחומים שונים יביאו לכך שבתוך פרק זמן סביר בהחלט ניתן יהיה לצאת אל עבר יעד מאתגר ככל שיהיה ולהרגיש כיצד ניתן לממש את המטרה בצורה מרשימה.

 


הוספת מאמר