• מאת שיואושר

סדנת יוגה צחוק לנשים


 

כמה זמן כבר לא צחקת

לנשים יש עולם שלם של מחויבויות והן מרגישות לעתים כיצד הן מתחילות לכרוע תחת העומס הרב שבו הן נתונות. אין ספק שבין אם מדובר באשת קריירה ובין אם מדובר במי שמנהלת את משק הבית לתפארת הרי שלכל אחת מגיע לצחוק כפי שלא צחקה מזה זמן רב. די ברור שאסור לחיים להביא אותנו למצב שבו אנו לא מקפידים לחייך ולהרגיש כיצד רבים מחייכים אלינו בחזרה.

 

במסגרת מרשימה של סדנת יוגה צחוק לנשים אפשר להכיר את העולם של היוגה בצורה הרבה יותר מדהימה. מי שמעוניינת לראות כיצד הצחוק יפה לבריאות וכיצד הוא תורם להרגשה הכללית שלה יכולה לגלות את עולם הצחוק של היוגה ולהבין מיד עד כמה היה מיותר לחכות המון זמן ולהימנע מפעילות כל כך מיוחדת וחיובית. 

 

המון אפשרויות לצחוק בקול

בית, עבודה, מטבח, ילדים, בעל... כולם צריכים את האישה המודרנית של היום, אבל נראה כי האישה עצמה צריכה את עצמה על מנת שתוכל להרגיש כיצד היא ממצה את חייה. לכן סדנת יוגה צחוק לנשים היא הרבה יותר מפעילות זמנית של צחוק מטורף אלא שהיא מתגמלת בצורות שונות את כל מי שמבינה עד כמה היא חייבת לעצמה ועד כמה מגיע לה ליהנות מרגעים רבים בחייה.

 

כך אפשר לראות כיצד אלה המגיעות אל סדנא איכותית וממצה מרגישות נוח כשמוצע להן לצחוק, לרקוד, לשחק ולעשות כל שטות שעולה להן בראש. סדנת יוגה צחוק לנשים היא המקום המושלם להרגיש כמו ילדה ולהיזכר ברגשות החיוביים והמשוחררים שהיו לכן. בין אם מגיעים לבד ובין אם זה עם חברות הרי שהחוויה הולכת להיות מיוחדת מאוד.

 

קשה להאמין כמה זה קל וכמה זה מחזק

לצחוק יש יכולת עצומה להפיג מתחים ולסלק רגשות שליליים רבים. לכן מי מאתנו לא ישמח לצחוק הרבה ולהרגיש כיצד הוא לא עושה צחוק מעצמו אלא תורם לכך שהוא יכול להתמודד עם לא מעט מצבים. הסביבה שלנו יכולה להיות כזו שמונעת מאתנו שמחה או שהיא מגבילה אותנו במקרים מסוימים ולכן חשוב למצוא פתרונות מיוחדים להתמודד עם כך.

 

גם תוך התייחסות לכך שבגילאים מסוימים נחלשת המערכת החיסונית של גופנו אפשר לראות עד כמה סדנת יוגה צחוק לנשים יכולה להציע סוג של עזרה. ככה זה כשהצחוק עוזר להגדיל את רמת הנוגדנים בגוף ובכך הוא מאפשר להם לבצע את תפקידם בהגנה מול חיידקים או וירוסים שונים. אם כך, נראה שלסדנא נהדרת זו יש רק דברים חיוביים להציע עבור כל אישה בישראל.

 


הוספת מאמר