• מאת שיואושר

סדנאות צחוק ליום הולדת


 

הרבה יותר מסתם אטרקציה

הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו. גם מי שלא חוגג בכל שנה את יום הולדתו יודע כי ברגע שמארגנים מסיבה צריך לעשות הכול על מנת שיהיה בה כיף אמיתי. לכן זה כמעט ולא משנה על איזה גיל של בעל שמחה מדובר מאחר ואטרקציה מיוחדת משמחת מאוד את בני רוב הגילאים.

 

כמובן שבגילאים מסוימים היכולת לבדר מישהו הופכת למאתגרת יותר, לכן חשוב למצוא את מי שבאמת יכול להפעיל את החבר'ה וליצור אירוע משגע. למי שעוד לא מכיר הרי שפעילות של סדנאות צחוק ליום הולדת יש חלק משמעותי ביצירת מסיבה בלתי נשכחת. כאן לא מדובר בדבר שגרתי או כזה שמוכר לרבים ולכן ההצלחה היא מובטחת בכל מסיבה.

 

ליהנות מצחוק אמיתי מכל הלב

מי שכבר לקח חלק בפעילות צחוק כזו יודע שמדובר בחוויה מדהימה. אלו שנהנו ממנה לא שוכחים אותה והם ממליצים בחום לעורכי המסיבה לחשוב על אופציה זו. סדנאות צחוק ליום הולדת הופכות ללהיט במדינת ישראל בזכות היכולת של מפעילים איכותיים להכיר מיד את הקהל שמולם ולהכניס אותו למעגל הצחוק בתוך דקות בלבד.

 

חשוב להבין שיש הבדל גדול בין הזמנה של סטנדאפיסט מסוים שיספר בדיחות לקהל "סטאטי" ובין לקיחת חלק פעיל במסגרת של סדנאות צחוק ליום הולדת. האינטראקציה המדהימה עם מי שהוזמן לבדר את הקהל בצורה מיוחדת יותר היא זו שעושה את ההבדל בין הקשבה לבדיחות (שלא תמיד מצחיקות) לבין פעילות מגוונת שבה כל משתתף מרגיש כיצד הוא צוחק כפי שלא צחק הרבה זמן.

 

תרגילי צחוק שעובדים על בטוח

לגרום לאנשים לצחוק זו לא משימה פשוטה אם לא יודעים בדיוק מה לעשות. הרי אחרי הכול אם מתאספים להם חבר'ה מעט מבוגרים אין הם צוחקים מכל שטות ואין הם מעוניינים לעשות מעצמם צחוק. אך אם מדובר במסיבה שבה אדם מקצועי מפעיל את החבר'ה אפשר לראות מיד כיצד רבים מתחברים לעניין ומתחילים להזיל דמעות אמיתיות של צחוק ללא הפסקה.

 

כך אפשר לראות כיצד מסיבת יום הולדת הופכת לאירוע מגבש שבו רבים מכירים חברים חדשים ובו נפתחים כולם ומשילים מעצמם מחסומים מיותרים. יכולותיהן של סדנאות צחוק ליום הולדת לשבור את הקרח ולהביא את כולם בצורה כמעט מיידית להתקפת צחוק פראית הן אלה שגורמת לרבים להבין שמדובר באטרקציה שונה שכדאי לשדרג את מסיבת יום ההולדת בזכותה.

 

 

 


הוספת מאמר