• מאת vitaliswls

האם דיאטה היא הפתרון לירידה במשקל?

השאלה איך לרדת במשקל מטרידה מיליוני אנשים ברחבי העולם. נראה שכולם כל הזמן בדיאטה, הולכים כל יום לחדר כושר וכל היום רק מדברים על כמה הם ירדו במשקל. אז למה אנחנו נהיים שמנים יותר ויותר כל שנה? הבעיה היא שכולם מתעסקים בשאלה הלא נכונה! השאלה הנכונה היא לא איך לרדת במשקל? אלה איך לרדת במשקל בצורה נכונה ובריאה ואיך לשמור על התוצאה לאורך זמן?
בואו תחילה נבין מה היא דיאטה: דיאטה בעיני רוב האנשים בעולם נתפסת כתקופת זמן בה מרעיבים את הגוף בשביל לרדת במשקל ורק מחכים לרגע בו היא תיגמר ואפשר יהיה לאכול שוב את כל המקרר. הדבר המדהים הוא ,שכולם חושבים שהם יודעים מה ומתי צריך לאכול כדי לרדת במשקל והאמת המרה היא ,שרוב האנשים לא באמת יודעים ועושים לגוף שלהם נזק בלתי הפיך.
תחשבו על זה לרגע, כשיש לנו בעיה בצנרת בבית למי אנחנו פונים? למומחה. כשיש לנו בעיה בחשמל בבית למי אנחנו פונים? למומחה. כשיש לנו בעיה ברכב למי אנחנו פונים? למומחה. כשיש לנו בעיה במחשב למי אנחנו פונים? אתם כבר יודעים לבד, למומחה! אז למה כשמדובר בדבר הכי חשוב לנו בעולם , בגוף שלנו , אנחנו חושבים שאנחנו יודעים לטפל בבעיה לבד?
התשובה לשאלה הזאת היא לא פחות מצחיקה מהשאלה עצמה. הנזק שאנחנו עושים לגוף שלנו הוא לא מיידי ואת רוב האנשים בעולם ממש לא מעניין מה יהיה עוד 10 שנים. מעניין אותם רק מה קורה עכשיו! אם לא נתקן את הצנרת תהיה לנו הצפה בכל הבית - עכשיו. אם לא נתקן את החשמל לא יהיה לנו אור בבית - עכשיו. אם לא נתקן את הרכב לא יהיה לנו איך להגיע ממקום למקום - עכשיו. אם לא נתקן את המחשב לא יהיה לנו פייסבוק!!! איזה אסון.
התזונה הנכונה צריכה להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו!
התזונה שלנו צריכה להיות מאוזנת כל יום. רק ככה באמת תצליחו לרדת במשקל בצורה נכונה ובריאה ותשמרו על המשקל הנכון לאורך זמן והכי חשוב ,אל תהרסו את הגוף שלכם עם כל מיני שיטות מוזרות לירידה במשקל. עשיתי את העבודה בשבילכם.
במיוחד בשבילכם יצרתי קורס, שיעזור לכם לרדת במשקל בצורה נכונה ובריאה ואתם יכולים לקבל אותו לגמרי בחינם. בקורס אני חושף את כל הסודות שלי לירידה במשקל ותזונה נכונה ובריאה. הקישור לקורס מתחת למאמר ,כנסו ותלמדו אחת ולתמיד מה צריך לעשות.

אשמח לשמוע מה אתם חושבים על המאמר שלי. תשאירו תגובות מתחת, תעשו לייק ותשתפו את המאמר ברשתות החברתיות.

ויטלי חפץ - מאמן אישי לירידה במשקל. >>>לקבלת הקורס לחצו כאן<<< קבלו ממני בחינם קורס מקצועי לירידה במשקל ותזונה נכונה בחינם


הוספת מאמר