• מאת dandroidxp

יחציצ

דלף לרשת | רום של עדכון אנדרואיד 4.1 לגלקסי 2

פורסם על ידי:אורן שחנובסקי ב: 16 בנובמבר 2012 מתוך:Android 14 תגובות
עבור משתמשים רבים בעולם, צריבת רום מהווה תחליף לא פחות טוב מאשר עדכון רשמי. ולכן, יש לי הודעה משמחת עבור בעלי הגלקסי 2 שממתינים לאנדרואיד 4.1- רום של הגרסה הודלף לרשת על ידי משתמש באתר XDA ומדובר על אנדרואיד 4.1.2.

כידוע, צצו שמועות רבות אודות עדכון אנדרואיד 4.1 (Jelly Bean) שצפוי לצאת לגלקסי 2 בקרוב אבל עדיף מוקדם מאשר מאוחר, לא כך? הרום לגלקסי 2 מתאר את העדכון שיצא למכשירנו בקרוב ואיתו שלל הפתעות משמחות מאוד שהופכות אותו לעדכון משמעותי מאוד.
חידוש עיקרי בעדכון הוא הבאת ממשק ה-TouchWiz החדש של סמסונג- לגלקסי 2. הממשק כולל שיפורים משמעותיים בחיי הסוללה וכמובן את פרויקט "חמאה" (Project Butter) שהופך את המכשיר להרבה יותר מהיר.
בנוסף, הממשק מקבל את שירות החיפוש הקולי החדש של גוגל (Google Now).
עוד חידושים בעדכון הם:
השארת המסך הדלוק כל עוד מביטים בו.קיצורי דרך במסך הנעילה (לא ניתן לשנות אותם עדיין).אפשרות להפעלת "ענן" המאפשר סנכרון קבצים לשרת Dropbox.שירות Google Now.מערכת התראות חדשה.וידג'טים חדשים.תמיכה ב-Pop Up Play.על פי הדיווחים, הרום עובד בצורה יוצאת מן הכלל ואפשר להגיד שהעדכון מיישר קו בין הגלקסי 2 ל-3.
אתם מוזמנים להוריד את הקובץ מכאן. על מנת להתקין, עליכם לעקוב אחר השלבים: <יש להתקין Kies כחלק מהדרייברים>
פתחו את הקובץ.פתחו Odin 3.העבירו את המכשיר למצב הורדה (Download Mode) על ידי לחיצה על מקש הבית + כפתור ההדלקה + ווליום למעלה.חברו את המכשיר וחכו לסימן צהוב ב-Odin.הוסיפו את CODE_I9100XXLSJ.tar ל-PDA.הוסיפו את MODEM_I9100XXLS6.tar ל-Phone.הוסיפו את CSC_HOME_OXX_I9100OXXLS1.tar ל-CSC.צוות האתר אינו אחראי על כל נזק שיעשה למכשיר שמתקין את הקובץ ולכו מומלץ לגבות את המכשיר ולבצע את הפעולה על ידי מומחים בלבד.
בהצלחה!


הוספת מאמר