אינטרנט

  • מאת dzrihen

הקמת אתרים וורדפרס


אם תקישו את מחרוזת המילים 'הקמת אתרים וורדפרס' בשדה של מנוע החיפוש של גוגל בוודאי תהיו מופתעים מכמות התוצאות המוחזרות אליכם. כאן כדאי להיזהר ולבחור את החברה או בונה האתרים המנוסה ביותר לבניית אתר האינטרנט שלכם, שכן לא כל אחד מומחה הקמת אתרים וורדפרס גם אם הוא מציג את עצמו כך.

 

וורדפרס ובוני אתרים

בישראל קיימים אלפי בונה אתרים והתחרות גדולה מאוד. בהתאם למצב ובניסיון ליצור בידול מסוים אשר יוביל לקוחות פוטנציאליים אליהם, בוני אתרים רבים מתמחים בפלטפורמות חדשות של בניית אתרים אשר יכולות להוזיל את עלות אתר האינטרנט בצורה משמעותית ולספק ללקוח יתרון על שאר הצרכנים. בשנים האחרונות דבר זה בא לידי ביטוי בכל הקשור אל הקמת אתרים וורדפרס. בוני אתרים רבים למדו את הפלטפורמה, כל אשר היא מציעה לצרכנים, כל התוספות אשר ניתן להוסיף לה וכן את כל הקשור אל עיצוב תבניות וורדפרס והחלו לשווק את עצמם.

 

וורדפרס- זהירות! חוסר מקצועיות

בכל תחום ישנם בוני אתרים אשר משווקים את עצמם בצורה הטובה ביותר, אך אינם יכולים לספק את הסחורה וזאת משום חוסר מקצועיות. בנוסף, כיוון שפופולאריות הקמת אתרים וורדפרס בשיאה מקדמי אתרים רבים משתמשים במושג זה בדפי התוכן של אתרים רבים רק על מנת להעלות את דירוג האתר ותנועת המבקרים בו. לכן, חשוב מאוד לבחור את בונה האתרים שלכם בקפידה תוך שאתם מוודאים את הדברים הבאים:

  • כימיה- יש לערוך שיחה מקדימה עם בונה האתר ולברר מהי שיטת עבודתו. יש לקחת בחשבון כי בונה אתרים איכותי יערב את הלקוח בכל שלבי הקמת האתר והתקשורת בינו לבין הלקוח תהיה שוטפת, לכן חשוב לוודא כי יש לכם כימיה עם בונה האתרים.
  • ניסיון- ניסיון בבניית אתרים הוא דבר מרשים, אך דבר זה לא יכול להצביע על יכולותיו של בונה האתר בפלטפורמת הוורדפרס. תמיד יש לבקש ממנו להראות לכם אתרי וורדפרס אותם הוא בנה ובהתאם להחליט האם הא האדם המתאים לבניית האתר שלכם.

 


הוספת מאמר