• מאת seoart

כולם כבר יודעים – אין כמו יוגה בעיר תל אביב


אם גם אתם גרים בתל אביב ומעוניינים לחוות חוויה ייחודית שתשנה את אורח חייכם המלחיץ, הרי שהשינוי עומד להתחיל. אם רק תתחילו לתרגל יוגה, תל אביב תזכה אתכם בהמון שקט ושלווה וזאת למרות מאפייניה התוססים של העיר. היוגה תעזור לכם להגיע לשלוות נפש, ולהתחבר לעצמכם בכל המובנים – פיזית, רוחנית ונפשית. בכל רחבי העיר פזורים מרכזים רבים בהם תוכלו להתאמן בשיטה המתאימה לכם, ואף להתנסות בגישות חדשניות נוספות המשלבות יוגה עם פעילויות שיותר מוכרות לכולנו.

מהי יוגה?
המונח יוגה הינו כללי למדי ונועד לתאר תפישת עולם הינדית אשר מאמינה בהתעלות רוחנית וניתוק המחשבה מן התודעה (או איחוד שלהן) באמצעות סדרת תרגילים החוזרת על עצמה לאורך זמן. ניתן למצוא פעילויות רבות של יוגה בתל אביב, חלקן עוסקות במימד של אורח החיים (לעשות טוב, להימנע מעימותים, להתמסר לאהבה וכו'), חלקן נוגעות לפן הפיזי (סדרות תרגילים באמצעות הגוף) וחלקן רוחניות באופן אבסולוטי כמו הוויפאסנה (שתיקה)  היוגה המדידטיבית וכו'.

מהלך שיעור היוגה
קיימות כאמור שיטות רבות לביצוע יוגה כאשר הפופולאריות שבהן הן האשטנגה יוגה, הביקראם יוגה, הויניוגה והאיינגר יוגה. תל אביב כפי שהזכרנו מאפשרת לכם לבחור מבין היצע מגוון. מהלך השיעור נקבע ע"פ המנחה וזאת בהתאם לרמת המשתתפים וניסיונם בשיטה. האימון מתחיל בתרגילי הרפיה שלאחריהם מבוצעת סדרת התרגילים הרלבנטית בצורה מחזורית תוך הקפדה על נשימות נכונות והקניית כל הדרכים לשם ניתוק המחשבה בין אם באמצעות מוזיקת רקע נעימה, החשכת החדר (או הארה) ועוד. כל סטודיו יוגה בעיר תל אביב שמכבד את עצמו אף יעשה שימוש בעזרים פיזיים נוספים כגון מקלות, וכדורים. בשלב הגבוה יותר של האימון, חשים המתאמנים את תחושת האופוריה והניתוק מההווה, מתמסרים לתודעה העליונה וחווים הגשמה (סמדה בהינדית).

ולא רק יוגה- תל אביב מציעה שילובים נהדרים נוספים
מצאתם את השיטה המתאימה והתמכרתם לשיעורי יוגה? תל אביב מציעה לכם עוד שילובים ייחודים נוספים לשדרוג החוויה.  אמנם לא בטוח שהם היו מתקבלים בברכה אצל ההודים, אך הם מתאימים כמו כפפה לחיי היום יום שלנו כגון אירובי-יוגה (שילוב של אימון אירובי והרפייה בעקרונות היוגה), פילאטיס-יוגה ועוד.

תבלו!


הוספת מאמר