עיצוב הבית

  • מאת hagur

פתיחת עסק מזון מהבית ובניית המטבח

פתיחה של עסקי מזון מהבית הולכת וגדלה משנה לשנה, ע''פ הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בישראל של 5102 נפתחו יותר מחמש מאות עסקי מזון, וכולם מהבית ! כן כן, אלה אנשים כמוני כמוך שפשוט רצו להתחיל להכניס כסף על ידי מכירת מזון מהבית. אבל כמו בישראל, יש תהליך והרבה אישורים שצריך לקבל על מנת להוציא הכל לפועל, משרד הבריאות רוצה הרבה תשומת לב פה בנושא, עוד מעט תבינו.

לבשל , לאכול וגם לבלות

1. מטבח מודרני כיום מטבח מודרני ממוקם במקום מרכזי בכל בית ומשמש מלבד לבישול גם כפינת אוכל ובילוי משפחתי. בעבר, המטבח היה משמש אך ורק למטרת בישול ואפייה.
2. בימינו הקדמה הגיעה אף למטבח. מטבח מודרני מכיל בתוכו ארונות אחסון רבים, מכשירים חשמליים , משטח לעבודה וריהוט ייעודי למטבח.

המלצה: מומלץ לבחון חברות כמו ביוקאר ומומחים בתחום של פתיחת עסקי מזון וליווי עיסקי של מסעדות ועסקי מזון בישראל.


אפשר לחלק את פריווילגיות רכישת המטבחים במדינה לשניים, חברות מטבחים מובילות ונגריות קטנות. יש 2-3 הבדלים ששונים בין שניהם וחשובים מאוד. קודם כל זה האיזור במדינה וזמינותו למגורינו, אםאנו נדבר על נגריות, נראה שישנן הרבה נגריות מטבחים בתל אביב נושא שעושה אותם לנוחות ברמה גבוהה עבורינו. ישנה אפשרות למגוון ממש רחב כאשר זה לגבי נגרי מטבחים בתל אביב, כנגד חברותמטבחים שבלא הרבה מקרים נמצא סניף אשר קרוב לבית, ובמצב הכי טוב נמצא סניף שלהם במקום כוללני (במרכז, בדרום, בצפון הארץ, בירושלים).


 הבחירה הנבונה שצריך לעשות


ברור שאם נחליט לרכוש מנגריה שאנו כבר עבדנו איתה במטבחים בתל אביב שזהו איזור המגורים שלנו זה יהיה הרבה יותר נוח. על הנגרים המקומיים באיזור המגורים שלנו במטבחים בתל אביב בדרך כלל שמענו מהמלצת חבר וותיק או מניסיון קודם שיש לנו עם הנגריות, בעקבות כך הרבה יותר קל לקנות מהם ראשית בגלל המיקום שלהם במטבחים בתל אביב וגם בגלל שאנו כבר בעלי ניסיון קודם איתם. הקירבה זהו נושא מאוד הכרחי, נגריות שנוח לעבוד איתם זהו אלמנט משמעותי מאוד.

קנייה לפי איזור


אופציות הקנייה הן ברוב המקרים רבות ולא שונות במיוחד בין נגריות מטבחים לחברות הגדולות, הרבה נגריות מטבחים בתל אביב יעניקו לנו שיפוץ מטבח בכל רמות האיכות, דבר אשר בדיוק כמו בכל חברה איכותית בישראל. וזה לא משנה בין אם נהיה מעוניינים ללקבל מטבחי יוקרה במטבחים בתל אביב או מטבחים סטנדרטיים. קיים פן בודד שלעיתים כן עלול להיות קצת בעייתי ומסובך וזה סגנון העיצוב, נגר מטבחים סטנדרטי איננו מעצב הוא בסך הכל מתמחה במשימת הנגרות ותו לא, ובעקבות כך אינו בעל אפשרות לעצב עיצובי מטבחים באותה האיכות כפי שמציגה חברת מטבחים, אולם מינגד נשים לב שלהרבה מאוד נגרי המטבחים במטבחים בתל אביב קיים אדריכל פנים אשר יחד איתו הם עובדים ומשום כך נגרי המטבחים בלי ספק יהיו מסוגלים להגיע לעצב כמו חברה. מטבחים זולים אפשר בנוסף למצוא ברכישה של מטבח מתצוגה במטבחים בתל אביב או במספר איזורים אחרים במדינה, מטבח שנרכש מתוך תצוגת מטבחים באופן טבעי זול יותר כיוון שהוא איננו מתאים ספציפית אלינו.

קניית מטבחים: בחירה אישית מותאמת


לא לכולנו יתאים אותו העיצוב, אם אני אמליץ ספציפית לגבי סוג מסויים ללא ספק שהדבר יהיה טעות. דבר ראשון אנו אמורים לבדוק עם עצמנו מה חשוב בשבלנו. אם עלות המטבח חשוב לנו אז אין ספק שנגרי מטבחים שקרובים לביתנו זה טוב במיוחד, אם אחריותו של הגוף(חברה) אשר איתו אנחנו עובדים מקנה לנו שלווה וביטחון ברור שנלך אל חברת מטבחים איכותית, ואם חשוב בשבילנו לרכוש מטבחים בתל אביב כי זהו איזור ההתגוררות שלנו בהחלט זהו אלמנט שצריך לבדוק. זה אינו בעייתי, מה שחייבים זה פשוט להבין את הבעיות שחיוניות לנו ביותר ולבסוף לקבוע סדר חשיבות.הוספת מאמר