• מאת dzrihen

אקסטרים גיינר אבקת חלבון מומלצת


חדר הכושר מלא במתאמנים כבדי משקל הסוחבים על עצמם שרירים מחוטבים וגורמים לנו להיראות כעלה נידף ברוח. ממבט ראשוני אנחנו אוהבים לשער כי מדובר בצריכה מוגברת של סטרואידים או באבקות קסם, אך למעשה לא כך הדבר. מתאמנים שהם מפתחי גוף או ספורטאים עובדים שעות רבות במהלך השבוע בכדי להשיג את אותם שרירים. שילוב נכון בין כושר גופני בהתאם למטרות, עם תפריט תזונה בריא יאפשר גם לכם לפתח שרירים. שימו לב כי את הקוביות בבטן לא תמיד ניתן לראות אצל כולם, בכל זאת לגנטיקה יש יד בדבר. בכדי להאיץ את התהליך ולאפשר לשרירים להתפתח מהר יותר, ניתן לצרוך אקסטרים גיינר אבקת חלבון לחיזוק המערכת החיסונית ולכמות מספקת של חלבונים לגוף.

תוסף יעיל ונוח

אקסטרים גיינר אבקת חלבון היא תוסף מזון לתפריט היומי שלכם, מה שאומר שלא מדובר בתחליף ואין לכם אפשרות לחיות אך ורק משתיית האבקה. בדומה לגבינות, דגים וחזה עוף גם אבקות חלבון מספקות חלבונים לגוף ומייעלות את האימון. שימו לב כי שתייה של אקסטרים גיינר אבקת חלבון בלבד ללא כושר גופני, לא תעזור לכם לפתח שריר אלא רק לעלות במשקל ולעשות נזק לכבד. בכדי להכניס אנרגיה לגוף, צריך גם להוציא.

מתאים לכל המתאמנים

בכדי להצליח בפיתוח השרירים, תצטרכו להקשיב להוראות ולצרוך את הכמות המתאימה לגופכם. יחד עם כושר גופני בהתאם, תוכלו לבנות מסת שריר שתספק את מטרותיכם. אקסטרים גיינר אבקת חלבון מיועד לספורטאים ולמפתחי גוף, אך גם למתאמנים רגילים שמעוניינים בהעשרת התפריט היומי ובגיוון בארוחות. את האבקה ניתן לערבב עם מים או חלב וליצור שייק טעים ומשביע, אותו ניתן לקחת ממקום למקום. את השייק יש לשתות בבוקר לפני האימון וכמובן אחרי האימון, בכדי לאפשר בניית רקמות שריר והתאוששות מהאימון. שימו לב כי אתם קונים אבקת חלבון מקורית ולא חיקוי, אחת שמאושרת על ידי משרד הבריאות.


הוספת מאמר