• מאת dzrihen

אבקת חלבון מומלצת


בשנים האחרונות חלה עליה במודעות לבריאות ולכושר, אנשים רבים פוקדים מידי יום את חדרי הכושר ואת הפארקים בכדי לשחרר אנרגיה ולעשות פעילות גופנית למען חיזוק הכושר הגופני. בכדי לחיות אורח חיים בריא יש לשפר את התזונה ולאכול בריא יותר יחד עם כושר גופני ברמה מספקת.

מתאמנים רבים רוצים לצבור שעות רבות של פעילות גופנית אך לעיתים הגוף תשוש ולא מאפשר אימונים ארוכים, על כן ניתן להוסיף לתזונה תוספי תזונה מחזקים שיאפשרו תוספת של אנרגיה לגוף. סופר אפקט אבקת חלבון מיוצרת מחומרים טבעיים ללא שום חומר כימי כגון סטרואידים וכדומה. אבקת חלבון מכילה כמות גבוהה של חלבון, שכידוע חלבון מאפשר לשרירים להתאושש אחרי אימון וגורם לבנייתם. אדם ממוצע אמור לאכול כ-0.8 גרם של חלבון לכל ק"ג ממשקל גופו, כאשר אדם שמתאמן באופן תחרותי לסוג מסוים של ספורט או בכדי לפתח גוף, אמור לאכול כ-2 גרם חלבון לכל ק"ג ממשקל גופו. תזונה יומיומית של שילוב כל אבות המזון עם חלבונים, לא תספק לגוף של המתאמן את כל הכמות לה הוא דרוש בכדי לבנות שרירים, לכן סופר אפקט אבקת חלבון היא תוסף מזון מצוין להשלמת החסרים.

וויטמינים עם גיוון

חשוב מאוד לזכור כי סופר אפקט אבקת חלבון היא לא תחליף למזונות בתפריט היומי שלכם, אלא תוספת. כדאי לשלב בארוחות בין חלבונים מין החי לבין חלבונים מהאבקה, כך תוכלו לספק לעצמכם את כל הויטמינים הדרושים ולא לפספס חלק מהם. השימוש באבקת חלבון הוא מאוד פשוט ומאפשר למתאמנים להשלים את התזונה לפני כל אימון בלי מאמץ רב. ניתן לקחת בקבוק מוכן עם האבקה בתוך התיק ולהוסיף מים או משקה אחר. יש לערבב את המשקה ולשתות אותו לפני כל אימון ואחריו, להתאוששות השריר מהאימון. סופר אפקט אבקת חלבון יאפשר לכם גיוון בריא בארוחות בדרך הקלה ביותר.


הוספת מאמר