הורים וילדים

  • מאת שיואושר

מה זה בגדי הנקה?


הצורך בבגדי הריון למשך תשעת חודשי ההיריון ברור לכולנו, כי הם נועדו על מנת לגרום לאישה ההרה להרגיש בנוח עם השינויים המתרחשים בגופה, אך מה קורה לאחר הלידה?
על פניו נראה כי אפשר לחזור לבגדים הרגילים ולאחסן את בגדי ההיריון במגירה העליונה עד להריון הבא, אך לא כך הדבר, כי תקופת ההנקה שמגיעה מיד לאחר הלידה מצריכה גם כן התאמה קלה של המלתחה.
על מנת לאפשר את הנוחות המרבית, קולקציות בגדי הנקה מורכבות מפרטי לבוש שמתאימים גם לתקופת ההיריון וגם לתקופה שלאחר הלידה, שבה הגוף חוזר למימדיו הטבעיים.
אילו פריטים כלולים בקולקציית בגדי הנקה
חזיות הנקה הן פריט חובה שרוב האמהות הטריות מכירות ומשתמשות בו.
לעומת החזיות, בגדי הנקה חדשים יותר על המדפים והם מביאים את החידוש ההכרחי והנחוץ באמת, מכיוון שהם מעניקים תחושה נעימה לגוף, קלות בהנקה וגם את הפרטיות הדרושה לאמא ולתינוק.
בתוך קולקציות של בגדי ההנקה של אמהות ניתן למצוא גופיות, טוניקות, שמלות, חולצות וכיסויים מיוחדים שמטרתם היא לגרום לאמא הטרייה להרגיש בנוח להניק ללא תחושת מבוכה וגם על מנת להסתיר את השינויים בגזרתה שגרם ההיריון. כיסויים מיוחדים מבד נושם אשר מתלבשים על הצוואר, יוסיפו לנוחות של בגדי ההנקה את הטאצ' האינטימי ,כמו כן תוכלו למצוא חולצות הנקה מעוצבות.

מה מיוחד בדגמים של בגדי הנקה באמהות?
בגדים אלה ייחודיים מכמה בחינות. ראשית אלה הם בגדים שמתאימים גם לתקופת ההיריון, מכיוון שהם עשויים מאותם הבדים האיכותיים שמתרחבים בהתאם לצורך. שנית, אלה הם בגדים אשר מחמיאים לגזרה עגלגלה ומאפשרים להרגיש בנוח גם עם כמה קילוגרמים עודף, שמאפיינים את התקופה שלאחר הלידה. בנוסף לכך, בגדים אלה נועדו על מנת לאפשר הנקה נוחה בלי הצורך להוריד את הבגד, זאת בזכות גזרות בעלות שכבות שמאפשרות גישה נוחה לשד מבלי לחשוף אותו. בזכות הבדים המיוחדים והתפירה בעלת התפרים העדינים, בגדים אלה נוחים מאוד לגוף ומאפשרים שימוש בפדים מיוחדים לתקופה זו.
עצות שימושיות לבחירה
· מכיוון שתקופת ההנקה קצרה יחסית, כדאי לרכוש כמה פריטים הכרחיים, אך לא קולקציה מלאה.
· מכיוון שבדומה לבגדי ההיריון, בגדי הנקה נמכרים בחנויות המתמחות בכך, כדאי כבר בעת רכישת בגדי הריון לבדוק האם ניתן לרכוש חולצה או טוניקה שיכולה לשמש גם למשך ההיריון וגם למשך תקופת ההנקה.
· גזרות רחבות, קפלים או גזרות מעטפת יכולים לשמש לתקופת ההנקה, אך מכיוון שהם לא נועדו במיוחד לשם נוחות ההנקה, הם לא יציעו את הפתרונות הייחודיים שקיימים בבגדי ההנקה.


הוספת מאמר