הורים וילדים

  • מאת שיואושר

בגדי הריון


האישה המודרנית עסוקה במגוון פעילויות בשעות היום.

היא מתחילה את היום מוקדם בבוקר ומסיימת אותו בשעות הלילה הקטנות. חלק אינטגראלי מחייה של האישה המודרנית היא אמהות ובדרך לשם לכל אישה מצפים תשעה חודשי הריון.

 בזכות בגדי הריון, גם בתקופת ההיריון האישה המודרנית יכולה להמשיך להיות פעילה ולהרגיש בנוח. הדבר אפשרי בזכות התפירה הייחודית של הגדי ההיריון ובזכות הדגמים המיוחדים שנועדו על מנת לספק את הנוחות הדרושה במהלך כל תקופת ההיריון.

בחירה של כמה פרטי לבוש יאפשרו לעבור את כל תשעת חודשי ההיריון בשלום ובמהלך כל עונות השנה להיראות אופנתית ומושקעת.

בגדי הריון ליום יום

בגדי הריון המיועדים ליום יום עשויים מבדים נושמים ונעימים שמאפשרים את חופש הפעולה וגם מעניקים את התמיכה הדרושה לבטן העגלגלה. בנוסף, בגדים אלה הם גם בעלי גזרות גבוהות ועשויים מבדים אלסטיים. אם בעבר, אישה הרה הייתה צריכה להסתפק בטייצים וטוניקות רחבות, היום זמינים עבורה גם בגדי יום יום כמו מכנסיים במגוון גזרות, ג'ינסים מעוצבים, עליוניות ואפילו חולצות מכופתרות קלאסיות. יש גם שמלות שבזכות התפירה הייחודית ניתן ללבוש אותן במהלך כל תקופת ההיריון ולהיראות נינוחה ומרשימה.

בגדי הריון לערב

על מנת שהאישה ההרה תרגיש בנוח להיראות מושכת ואופנתית גם באירועי ערב, קיימים גם בגדי הריון אלגנטיים שמיועדים לאירועים. להבדיל מהצבעוניות הספורטיבית שמאפיינת את בגדי היום יום, בגדי ערב יציעו שילוב של אלגנטיות וצבעוניות יותר מעודנת על מנת לטשטש את השינויים המתרחשים בגוף האישה בתקופה זו. שמלות בעלות גזרות מחמיאות או חצאיות מעטפת שיתאימו לכל חודשי ההיריון, מהיום כל אלה זמינים ומציעים מגוון סגנונות שכל אישה הרה יכולה לאמץ לעצמה על מנת להרגיש מושכת ויפה גם בחודשים ההיריון. רכישה של כמה פריטים שילוו את כל תקופת ההיריון, תבטיח כי גם באירועי ערב יהיה לאישה מראה מעוצב ומרשים.

בגדי הריון לעבודה וגם לחוף הים

בגדי עבודה מחויטים יותר מבגדי היום יום ועליהם להיות ייצוגיים ולהתאים לתפקיד במקום העבודה. בגדי חוף צריכים להיות נוחים ולא חושפניים על מנת לאפשר את הנוחות והתמיכה הדרושים. היום ניתן לרכוש גם בגדי הריון שיתאימו למשרד וגם בגדי ים שישדרגו את שעות הפנאי של האישה ההרה עם נוחות מפנקת. חשוב לציין, כי בגדים אלגנטיים למשרד יעניקו את גם את המראה הייצוגי וגם את הנוחות האופטימאלית וכי בגדי הים המיועדים במיוחד להריון, יאפשרו לאישה ההרה להרגיש יפה וזוהרת וגם חופשייה ומשוחררת.


הוספת מאמר