הורים וילדים

  • מאת שיואושר

כל ההמלצות לגבי בחירת חולצות הנקה


על כך שתקופת ההנקה היא אחת התקופות הקסומות בחיי האישה, ידוע לכל אישה.
החיבור המיוחד שנוצר בין האם לבין התינוק הרך בעת תהליך ההנקה מיצר את רגעי האושר הבלתי נשכחים בחייה של כל אם טרייה.
חולצת הנקה איכותית ונוחה תאפשר לרגעים אלה גם להיות נוחים ודיסקרטיים, כך שהאם לא תרגיש מבוכה או אי נוחות כלשהי ולא תצטרך לחפש פינות ריקות מבני האדם על מנת להאכיל את התינוק שלה. על מנת להבטיח כי חולצות שתיבחרנה יענו על הצרכים הייחודיים בעת תקופת הנקה, מומלץ מאוד שלא לבחור את מה שדומה לחולצת הנקה או את מה שיכול להחליף אותה, אלא לרכוש אחת או שתי חולצות ייעודיות במיוחד להנקה.
נוחות צורת הפתח והגזרה
- מכיוון שכמעט כל חולצת הנקה תתאים גם למשך תקופת ההיריון, אפשר לרכוש אותן כבר בתקופת ההיריון וליהנות מהן גם למשך תקופת ההנקה.
- מכיוון שקיים מגוון גזרות של חולצות המיועדות להנקה ולהיריון, אישה בעלת כל מבנה גוף יכולה להתאים לעצמה את הגזרה המחמיאה ביותר עבורה.
- מלבד דגמי הנוחות, קיימות גם חולצות אופנתיות בעלות קפושון, בעלות כמה שכבות בד או בעלות כפלים חזיתיים מחמיאים שיוצרים מראה מושקע ומיוחד.
- גזרות קימונו בעלות השרוולים הרחבים, יאפשרו לטשטש את הרוחב של החזה וליצור אשליה יותר קומפקטית למבנה הגוף.
אלסטיות של הבד וגם אופנתיות וצבעוניות
- חולצת הנקה צריכה להיות קודם כל עשויה מבד אלסטי שיהיה אפשר להסיטו בקלות וגם על מנת שלא יופעל הלחץ על השדיים.
- חולצות בצורת טוניקות מעטפת מבדים דקים ונוחים במיוחד יעטפו את הגוף ברכות וגם יאפשרו הנקה דיסקרטית שלא תיצור אי נוחות.
- למרות יעודה האימהי, חולצה שנועדה להקל על ההנקה, יכולה להיות גם מאוד צבעונית ואופנתית ולהעניק לאישה מראה מסוגנן וייחודי. טוניקות הנקה רחבות בעלות כיסים וצווארון סירה בעל כמה שכבות מעטפת, יעניקו מראה סטייליסטי לאמא וכיסוי נעים עבור התינוק בזמן הארוחה.
מחיר וכמות של חולצות שצריך
- מחירה של חולצת הנקה מושפע מיוקרה של המותג, מאיכות הבד ומשמו/ה של המעצב/ת אשר אחראי/ת על יצירת הדגם.
- על מנת ליהנות מנוחות במשך כל תקופת ההנקה, אין סיבה לרכוש יותר משלושה עד ארבעה פריטים. במידה ומשלבים ברכישה טוניקה, חולצה יום יומית, חולצה יותר מהודרת לאירועים וגופייה לבית, ניתן לעבור את תקופת ההנקה בכיף מבלי להוציא יותר מכמה מאות שקלים על נוחות ההנקה.


הוספת מאמר