הורים וילדים

  • מאת שיואושר

חזיות הנקה


האם חזיות הנקה הן חובה או לא, מתי לרכוש אותן, כיצד לבחור את הדגם המתאים, כמה הן עולות והאם אפשר להסתדר בלעדיהן, כל השאלות האלה מתעוררות זמן קצר לפני הלידה והתשובות שיתקבלו יהיו תלויות באדם העונה.

היכן לקנות אותן, מה המחיר הסביר לחזייה שבה משתמשים רק במשך כמה חודשים בודדים, הן שאלות חשובות לא פחות שיש לשאול לפני שבוחנים את שוק חזיות ההנקה.

 על מנת לבחור את הבחירה הטובה ביותר, מומלץ להיעזר ביועצת הנקה מוסמכת או בחברה בעלת ניסיון בשימוש בחזייה כזאת.

מאמר שלפניכם מיועד על מנת להעניק את הסקירה הראשונית של הדגשים החשובים בחזיית הנקה.

האם מדובר על צורך קיומי או בעיקר על הנוחות

מומחים בתחום ההנקה סבורים, כי אין מדובר במוצר חובה, אלא במוצר היוצר בעיקר את הנוחות. חזיות הנקה בדרך כלל עשויות מבד בעל אחוז גבוהה יותר של כותנה ובעל אחוזים נמוכים יותר של החומרים הסינטטיים. בנוסף, חזיות אלה מבטיחות כי לא ייווצר לחץ על החזה ולכן גם לא יהיה חשש לעצירת החלב. מלבד כל היתרונות האלה, חזיות המיועדות במיוחד להנקה מאפשרות גם את קלות הפתיחה. היתרון הנוסף שיש לחזיות אלה, טמון בכך, שניתן יהיה להשתמש בהן גם לאחר סיום תקופת ההנקה ומדובר על חזיות איכותיות ונוחות מאוד.

אילו דגמים של חזיות הנקה קיימים

היום ניתן למצוא בשוק חזיות ההנקה מכותנה נושמת אשר מבטיחות כי הפטמה תישאר במצב תקין. קיימות גם חזיות בעלות עיצוב קוקטי שמשלבות את הנוחות ואת המראה הסקסי בזכות קישוט או כתפיות דקות יותר. בחזיות הנקה אחרות קיים סוגר אשר מאפשר להדק או לשחרר את החזיה ובכך להתאים את המידה שלה לשינוי בהיקף החזה. את החזיות האלה ניתן לרכוש כבר במהלך ההיריון, מכיוון שהסוגר המיוחד מבטיח כי הן יהיו נוחות גם בחודשי ההיריון האחרונים וגם בתקופת ההנקה.

היכן הכי מומלץ לרכוש חזיות הנקה

כפי שקיים מגוון דגמים וצבעים חזיות ההנקה, כך גם ניתן למצוא אותן בכמה סוגים של חנויות וביניהם; חנויות למוצרי תינוקות, רשתות להלבשה התחתונה וחנויות המתמחות בשיווק המוצרים לאם ולתינוק. המלצה חד משמעית למקום, בו הכי מומלץ לרכוש חזיית הנקה, לא נוכל לספק, מכיוון שמה שחשוב יותר בעת הרכישה היא ההתאמה המדויקת ובדיקה של יצרן החזיה. היום קיימות בשוק הישראלי חזיות תוצרת המזרח הרחוק, חזיות תוצרת מקסיקו וכך גם חזיות תוצרת ישראל שלכולן דגשי איכות התפירה ואיכות חומרי הגלם שונים לחלוטין.


הוספת מאמר