הורים וילדים

  • מאת שיואושר

טייץ להריון


טייץ הוא כנראה בין פריטי החובה בכל ארון של כל אישה ישראלית.

 זה נוח, זה שימושי ואם יש לך רגליים יפות שכיף להראות, הרי טייץ יכול לשמש אותך למגוון מטרות גם מחוץ לבית. בזכות מגוון הצבעים והגזרות שקיימים היום, טייץ פותח עולם של אינסוף אפשרויות ומאפשר לך להיות ספורטיבית ואלגנטית, יום יומית או חגיגית וכל זה בזכות בד הלייקרה הנוח. כאשר מגיעה הבשורה המשמחת על הריון, אם יש לך כמה מכנסי טייץ בארון, את בוודאי תחשבי כי את מסודר לכל תשעת החודשים הקרובים, אך אין זה נכון. יש הבדל עצום בין טייץ רגיל לבין טייץ להיריון.

האלסטיות של הבד

טייץ רגיל יכול להיות עשוי מכמה סוגים של בדים בעלי רמות שונות של אלסטיות. יש מכנסי טייץ אטומים לחלוטין ויש דקים יותר שמתאימים לתקופת הקיץ. רוב מכנסי הטייץ הרגילים יהיו מאוד אלסטיים בתחילת השימוש אך עם הזמן ולאחר כמה כביסות, תכונה זאת תאבד והם יהיו אלסטיים הרבה פחות. טייץ להיריון לעומת זאת, עשוי מהבד האלסטי ביותר שניתן להשיג עם שימוש מינימאלי בחומרים שאינם כותנה. הסיבה לשימוש בבדים האלסטיים היא על מנת להעניק לאישה ההרה ולעובר שבבטנה את התמיכה המרבית. מלבד האלסטיות, מכנסי טייץ המיועדים במיוחד להריון עשויים מבדים מאוד נעימים למגע, אטומים מצד אחד ונושמים מצד שני.

הגזרה והנוחות

אחד ההבדלים העיקריים בין טייץ להריון לבין טייץ רגיל, הוא הגזרה. מכנסי טייץ המיועדים לנשים ההרות הם בעלי גזרה מאוד גבוהה שמונעת את הלחץ של הגומי על הבטן. החלק העליון של הטייץ אמור לכסות את כל הבטן והוא עשוי בדרך כלל משתי שכבות או יותר של בד על מנת להעניק את התמיכה המרבית לבטן ולעובר. במיוחד בשלבי ההיריון המתקדמים, כאשר הבטן גדולה מאוד, טייץ רגיל עלול ליפול או ללחוץ בחלק התחתון של הבטן. מכנסי טייץ מיוחדים להיריון לעומת זאת, יאפשרו את הנוחות עד הלידה.

התמיכה

התמיכה שאפשרית בזכות החלק העליון של טייץ להיריון הוא הגורם שישפיע על מידת הנוחות. תמיכה זו מעניקה לא רק את תחושת הנוחות, אלא גם את תחושת הביטחון שמאוד חשובה לאישה ההרה. התמיכה לעובר והתמיכה לאזורי הגוף שבהם בדרך כלל ניכר השינוי המשמעותי בתקופת ההיריון, זה מה שיוצר את הנוחות הבלעדית שיש למכנסי טייץ המיועד במיוחד עבור הנשים ההרות. בנוסף, טייץ כזה יהיה מאוד שימושי גם לתקופה שלאחר הלידה, עד שהגוף יחזור למידותיו הטבעיות.

 

 

 


הוספת מאמר